FOTO: Rekonstruētais peldbaseinu komplekss Elektrum Olimpiskajā centrā

2018. gada 24. janvāris plkst. 10:35
Sadaļa: Būve
Dalies ar šo rakstu

Trešdien, 24.janvārī pēc rekonstrukcijas tiek atklāts jaunais Elektrum Olimpiskā centra peldbaseinu un atpūtas komplekss, kura modernizācijā ieguldīti 3,2 miljoni eiro.

No kopējā finansējuma 2,45 miljoni eiro ir aizņēmums no AS Swedbank, 214 tūkstoši eiro pamatkapitāla palielinājums no Latvijas Olimpiskās komitejas (valsts budžeta līdzekļi), kā arī 536 tūkstoši eiro pašu finansējums, informē Elektrum Olimpiskajā centra Komunikācijas un attīstības daļas vadītāja Ieva Aile.

Modernizācijas darbu ietvaros izbūvēti divi peldbaseini, atpūtas zona ar četrām pirtīm, klientu apkalpošanas centrs, rotaļupe bērniem, konferenču telpa, ģērbtuves, sanitārie mezgli u.c. telpas.

Jaunais komplekss pielāgots tam, lai paplašinātu mērķgrupas un peldētapmācības nodarbības piedāvātu bērniem jau no 6 mēnešu vecuma.

Objekta modernizācijas projekta autors ir SIA Nams (arhitekta Māra Malahovska vadībā), būvuzņēmējs SIA Abora (projekta vadītāja Armanda Novicka vadībā), būvuzraudzību veica SIA Nord Industry (Ginta Gemža vadībā).

Peldbaseinu kompleksā uzstādīta jaunākās paaudzes ūdens filtrācijas sistēma ar stikla granulām, kas būtiski uzlabo ūdens kvalitāti un samazina pievienojamās ķīmijas daudzumu.

Elektrum Olimpiskais centrs ir mājvieta gandrīz 100 sporta komandām un organizācijām, nodrošinot infrastruktūru valsts un starptautiska mēroga basketbola, volejbola, rokasbumbas, futbola, vieglatlētikas, vingrošanas u.c. sporta veidu sacensībām un treniņu procesam.

Elektrum Olimpiskā centra 100% kapitāldaļu turētājs ir Latvijas Olimpiskā komiteja.

Dalies ar šo rakstu