Finanses

INVL Family Office sniegs ieguldījumu pakalpojumus turīgām ģimenēm Latvijā

Db.lv, 23.01.2024

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Baltijas aktīvu pārvaldīšanas grupai Invalda INVL piederošā ieguldījumu brokeru sabiedrība INVL Financial Advisors, kas darbojas ar zīmolu INVL Family Office, ir izveidojusi filiāli Latvijā ieguldījumu pakalpojumu sniegšanai.

INVL Financial Advisors darbību Latvijā uzsāk pēc Latvijas Bankas saskaņojuma.

“Līdz šim INVL Family Office sniegtie ieguldījumu pakalpojumi bija pieejami tikai Lietuvas tirgū. Atļauja sniegt pakalpojumus Latvijā ļaus mums nostiprināties šajā tirgū un nodrošināt turīgās ģimenes ar izciliem ieguldījumu risinājumiem, kas palīdzēs sasniegt un saglabāt finansiālo drošību vēl vairākām paaudzēm," stāsta INVL Family Office vadītāja Asta Jovaišiene.

Uzņēmums INVL Financial Advisors, kas darbojas ar zīmolu INVL Family Office, tika izveidots 2015. gadā. Uzņēmums ir viens no lielākajiem multi-family offices pakalpojumu sniedzējiem Lietuvā, kura pārziņā ir vairāk nekā 800 miljoni eiro klientu aktīvu. INVL Family Office sagatavo un aktualizē ieguldījumu stratēģijas fiziskām un juridiskām personām, analizē trešo pušu produktus un pakalpojumus, pārstāv klientus saskarsmē ar šādu produktu un pakalpojumu sniedzējiem, atbalsta pēctecības un mantošanas plānošanu un sniedz citus ieguldījumu pakalpojumus.

INVL Family Office filiāli Latvijā vadīs Andrejs Martinovs.

"Turīgo iedzīvotāju skaits Latvijā ar katru gadu pieaug, tas palielina pieprasījumu pēc pielāgotiem ieguldījumu un labklājības pārvaldīšanas risinājumiem. INVL Family Office ir daudzu gadu pieredze finanšu un ieguldījumu jomā. Uzskatu, ka, atverot filiāli Latvijā, mēs paaugstināsim standartus kvalitātes un servisa līmeņa ziņā un kļūsim par vienu no labākajiem labklājības pārvaldīšanas padomdevējiem Latvijas turīgajiem iedzīvotājiem, kuri meklē izcilus ieguldījumu risinājumus," stāsta INVL Family Office Latvijas filiāles vadītājs A. Martinovs.

Invalda INVL ir vadošā Baltijas aktīvu pārvaldīšanas grupa ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi. Grupas uzņēmumi pārvalda vairāk nekā 1 miljardu eiro aktīvus vairākās aktīvu klasēs, tostarp privātajā kapitālā, mežos un lauksaimniecības zemēs, atjaunojamos enerģijas resursos, nekustamos īpašumos. Grupas darbības sfērā ietilpst arī family office pakalpojumi Lietuvā un Latvijā, pensiju fondu pārvaldīšana Latvijā un ieguldījumi globālajos trešo pušu fondos.

Komentāri

Pievienot komentāru