Īpašo piedāvājumu platformai Qfer - 100 000 lietotāju

2016. gada 06. jūlijs plkst. 14:12
Dalies ar šo rakstu

Latvijā radītā mobilā lietotne Qfer ir piesaistījusi 100 000 lietotāju un turpina augt. Mobilā lietotne palīdz sameklēt un izvēlēties speciālos piedāvājumus
.

Qfer mērķis ir apvienot vienkopus visu uzņēmumu īpašos piedāvājumus un ļaut cilvēkiem atrast jaunas vietas pilsētā dažu sekunžu laikā. Pakalpojums ir pieejams Android un iOS vidēs. Veicot tikai divus klikšķus, lietotājs var saņemt izvēlēto piedāvājumu no Čili Pica, Hesburger, Ghetto Burger, Turkebab, Can Can Pica, Wok To Walk un vēl daudzām iestādēm.

Līdz šim tikai dažas Latvijā radītās lietotnes ir sasniegušas 100 000 lietotāju skaitu, tostarp, maksājumu rīks Mobilly un Swedbank mobilā lietotne. Dibinātāji ir optimistiski par sava pakalpojuma nākotni:

«Mēs jau tagad attīstām lietotni Lietuvā, gatavojamies uzsākt darbību lielākos tirgos un uzlabot tehnoloģisko risinājumu,» atklāj viens no uzņēmuma dibinātājiem Arturs Burņins.

Qfer lietotne kļuva publiski pieejama 2014.gada vasarā. Divu gadu laikā Qfer lietotāji ir ieturējuši gandrīz 610 000 maltīšu no gandrīz 150 uzņēmumiem un esot ietaupījuši kopā 1 200 000 eiro.

Šogad Qfer noslēdzis investīciju raundu no riska kapitāla fonda Rubylight un plāno tuvākajā laikā izvērst darbību jaunos un lielākos Eiropas tirgos. Iepriekš Rubylight ieguldījis tādos projektos kā odnoklassniki.ru un ask.fm.

 

Dalies ar šo rakstu