Izbeigts kosmētikas ražotāja Attirance maksātnespējas process

2018. gada 26. janvāris plkst. 14:21
Autors: Dienas Bizness
Dalies ar šo rakstu

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 24.janvārī nolēmusi izbeigt kosmētikas ražotāja SIA «Attirance» maksātnespējas procesu, jo izpildīts kreditoru prasījumu segšanas plāns, ziņo «Lursoft» Klientu portfelis.

Uzņēmuma maksātnespējas process tika ierosināts 2016.gada 23.septembrī pēc AS «Capitalia» iesnieguma, jo kosmētikas ražotājs nebija veicis AS «Capitalia» aizdevuma atmaksu līgumā noteiktajā termiņā un bija parādā 26 tūkstošus eiro.

Pēc maksātnespējas procesa pasludināšanas par SIA «Attirance» maksātnespējas procesa administratoru tika iecelts Armands Apsāns.

Tā kā maksātnespējas procesā izpildīti kreditoru prasījumi, tad administrators Armands Apsāns 2018.gada 9.janvārī vērsās tiesā ar pieteikumu par maksātnespējas procesa izbeigšanu, ko tiesa uzskatīja par pamatotu un apmierināja.

SIA «Attirance» izveidots 2003.gadā, un nodarbojās kosmētikas ražošanu. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2846 eiro un tā vienīgā īpašniece ir Mirdza Liepiņa.

Pēdējais gads, par kuru iesniegts uzņēmuma gada pārskats, bija 2015.gads un tajā SIA «Attirance» apgrozījums bija 1,125 miljoni eiro, bet tam bija zaudējumi gandrīz 10 tūkstošu eiro apjomā.

«Lursoft» izziņa liecina, ka 2017.gada 7.decembrī uzņēmuma bija nodokļu paāds 80 tūkstošu eiro apjomā.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds