Izsludina prestižu un apmaksātu prakses vietu finanšu nozarē

2018. gada 03. augusts plkst. 16:35
Autors: Db.lv
Sadaļa: Karjera
Dalies ar šo rakstu

Mobilo sakaru operators «Tele2» izsludinājis prestižu prakses programmu «Piestartē savu karjeru» (Management trainee), kas tiek īstenota visās «Tele2 AB» grupas darbības valstīs.

Prakses vieta programmā «Management trainee» paredz labi apmaksātu 12 mēnešu stažēšanos pie grupas augstākā līmeņa vadītāja, kļūstot par tā «labo roku» un iesaistoties svarīgākajos uzņēmuma procesos kā vietējā, tā arī starptautiskā līmenī.

Latvijā «Tele2» šādu iespēju piedāvās vistalantīgākajam un erudītākajam finanšu jomas absolventam, kurš varēs stažēties un mācīties no «Tele2» finanšu direktora Arņa Priedīša.

«Tie jaunieši, kas izturēs konkursu un nonāks praksē, iegūs unikālu iespēju 12 mēnešus mācīties un strādāt roku rokā ar uzņēmumu vadības komandām. Latvijā varēs kopā ar mani piedalīties uzņēmumu vadības un grupas finanšu procesos, ka arī smelties pieredzi no pārējiem «Tele2» ekspertiem. Programmas uzstādījums ir izaudzināt izcilus augstākā līmeņa vadītājus, līdz ar to praktikantam uzticēšu atbildīgus un brīžiem pat izaicinošus uzdevumus, daloties ar savām iegūtajām zināšanām un pieredzi. Tas nekādā gadījumā nebūs klasisks prakses darbs, bet gan nopietna un aizraujoša pieredze, kas pavērs jaunietim plašas perspektīvas,» stāsta A. Priedītis.

Praktikanta stažēšanās paredz arī vairākus komandējumus un pieredzes apmaiņas braucienus uz «Tele2 AB» grupas uzņēmumiem, tādējādi ļaujot attīstīt savas komunikācijas un prezentācijas prasmes starptautiskajā vidē.

Tiek sagaidīts augstākās izglītības diploms finanšu nozarē, teicami akadēmiskie sniegumi, izcilas angļu un latviešu valodas zināšanas, kā arī darbspēja, augsta atbildības sajūta un degsme mācīties un attīstīties. Lai atlasītu pašu spēcīgāko kandidātu, visus interesentus sagaida neparasts un aizraujošs pārrunu un atlases process.

Pieteikties programmai «Piestartē savu karjeru» (Management trainee) var «Tele2» mājaslapā: https://www.tele2.lv/izaicinajums/ līdz šā gada 19.augustam.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds