Izzi Com valdē ievēlēta Dace Markeviča

2013. gada 08. oktobris plkst. 16:41
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

 Par telekomunikāciju uzņēmuma SIA Izzi Com valdes locekli iecelta Dace Markeviča, liecina Lursoft dati.

Pēc Lursoft pieejamās informācijas, D. Markeviča patlaban ieņem amatus deviņos uzņēmumos, tostarp AS Balticom, SIA Interneta pasaule, SIA Baltcom TV un citos.

Pēc reģistrētajām izmaiņām SIA Izzi Com valde turpina strādāt divu personu sastāvā – valdes locekles amatu ieņem D. Markeviča, bet valdes priekšsēdētāja pienākumus kopš 10.septembra pilda Vojko Rovere.

SIA Izzi Com dibināts 1998.gadā kā SIA Datu Komunikāciju Centrs. Pagājušajā gadā kabeļu telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēja apgrozījums sasniedzis 379,36 tūkstošus latu, savukārt peļņa – 35,368 tūkstošus latu.

Db,lv jau rakstīja, ka septembra sākumā telekomunikāciju pakalpojumu uzņēmums Baltcom noslēdza darījumu par Izzi Com un Izzi grupas uzņēmumu iegādi. Baltcom TV kļūst par visu Izzi Com daļu īpašnieku. Darījuma cena un citi darījuma nosacījumi ir konfidenciāli.

Baltcom un Izzi arī turpmāk darbosies kā atsevišķas juridiskas vienības.

Gan Baltcom, gan Izzi klienti turpinās saņemt visus līdzšinējos pakalpojumus. Pašreizējo pakalpojumu cenas un nosacījumi saglabāsies nemainīgi, bet perspektīvā tiks attīstīti jauni, izdevīgi un interesanti piedāvājumi.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām