Jaunā koncepta Mēness aptieku rekonstrukcijā iegulda 55 000 eiro

2017. gada 18. decembris plkst. 11:22
Autors: Rūta Lapiņa
Dalies ar šo rakstu

Ieviešot jauno «Mēness aptieka» zīmola konceptu, gada nogalē pēc plānotās rekonstrukcijas apmeklētājiem atvērtas vēl divas aptiekas. Aptieku rekonstrukcijā ieguldot aptuveni 55 000 eiro, uzņēmuma zīmola īpašniece AS «Sentor farm aptiekas» turpina realizēt jau aizsākto aptieku pārveides projektu, informē AS «Repharm» komunikācijas vadītāja Līga Ribkinska.

«Aptiekas pakalpojumi ir vieni no iedzīvotājiem primāri nepieciešamajiem veselības aprūpē. Tieši farmaceits nereti ir pirmais un vispieejamākais no speciālistiem, kas, sniedzot farmaceitisko aprūpi, ar vajadzīgo padomu palīdz sasirgušajiem,« saka AS «Sentor farm aptiekas» valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Juskovecs. Viņš atzīmē, ka būtisks jaunā koncepta elements ir papildu rūpes par farmaceitu un citu aptiekas darbinieku profesionālajām ērtībām, kas nodrošina labāku darba kvalitāti.

Rekonstruētās aptiekas atrodas Siguldā, Strēlnieku ielā 2, tirdzniecības centrā «Šokolāde» un «Mēness aptieka 85» Rīgā, Maskavas ielā 357 tirdzniecības centra «Dole» pirmajā stāvā. Jaunajā gadā plānots turpināt aptieku rekonstrukcijas plānus visā Latvijā.

«Mēness aptieka» zīmola īpašnieks ir akciju sabiedrība «Sentor Farm aptiekas», kas iekļaujas Latvijas holdingā AS «Repharm», kam pieder arī zāļu vairumtirgotāja AS «Recipe Plus», augu valsts ārstniecisko līdzekļu ražotāja AS «Rīgas farmaceitiskā fabrika», AS «Veselības centru apvienība» un SIA «Centrālā laboratorija».

Dalies ar šo rakstu