Ražošana

Klippan-Saule saņēmusi 400 000 eiro overdraftu apgrozāmo līdzekļu finansēšanai

Db.lv, 15.09.2021

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

SEB banka refinansējusi tekstilizstrādājumu ražotāja SIA “Klippan-Saule” saistības un piešķīrusi overdraftu 400 tūkstošu eiro apmērā uzņēmuma apgrozāmo līdzekļu finansēšanai.

Latvijas-Zviedrijas kopuzņēmums SIA "Klippan-Saule" ir 1997. gadā dibināts “Klippan Textil AB” meitas uzņēmums, kura galvenais darbības virziens ir tīras vilnas un kokvilnas izstrādājumu ražošana. Uzņēmuma produkcijas klāstā ir pledi, segas, pārklāji, dzija, vilnas kārsums, pončo, kuru izgatavošanai tiek izmantota galvenokārt 100% vilna no Jaunzēlandes.

“Vairāk nekā 90% saražotās produkcijas tiek eksportēta uz teju 30 valstīm visā pasaulē, kas apliecina, ka esam iekarojuši stabilu pozīciju šajā nozarē. Lai pārraudzītu visu ražošanas procesu un būtu pilnīgi pārliecināti par gatavā produkta kvalitāti, viss ražošanas process notiek tikai pašu rūpnīcās. Covid krīzes ierobežojumi mūs ir skāruši minimāli, un pieprasījums pēc ražotās produkcijas saglabājas ļoti augsts – strādājam ar peļņu un saņemam pasūtījumus jau uz 2022. gadu. Pēdējo gadu laikā esam veikuši ieguldījumus iekārtu modernizēšanā, lai uzlabotu gan ražošanas procesus, gan nodrošinātu ērtākus darba apstākļus. Gada sākumā spērām pirmos soļus arī e-komercijā, izveidojot internetveikalu pircējiem Baltijas valstīs. Turpināsim to attīstīt, lai nodrošinātu pircējiem vēl ērtāku un kvalitatīvāku servisu,” komentē SIA “Klippan-Saule” valdes priekšsēdētājs Romualds Baikštis.

“Esam aktīvi dažādu biznesa projektu finansēšanā, šī gada astoņos mēnešos palielinot no jauna izsniegto finansējumu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem par 28%. Esam gatavi finansēt dažādas nozares un dažāda lieluma projektus, ja vien uzņēmuma biznesa modelī redzam dzīvotspēju un ilgtspējīgu attīstību. Arī “Klippan-Saule” ir ilgtspējīga biznesa modeļa piemērs, kā pārliecinoši iekarot savu vietu eksporta tirgū, spējot pielāgoties arvien mainīgajam pieprasījumam un vienlaikus saglabājot nemainīgi augstu ražošanas kvalitāti,” saka SEB bankas valdes loceklis Arnis Škapars.

Pērn "Klippan Saule" apgrozījums bija 7,142 miljoni eiro, kas ir par 13,3% mazāk nekā 2019.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga par 76,4% un sasniedza 454 107 eiro.

"Klippan Saule" kapitālā 99,95% pieder Zviedrijas uzņēmumam "Klippan Textil", 0,02% kapitāldaļu pieder Baikštim, bet vēl 0,02% - Zviedrijas pilsonim Svenam Jēstam Magnusonam, kurš kopā ar vēl diviem Zviedrijas pilsoņiem ir arī starp patiesajiem labuma guvējiem, liecina "Firmas.lv" informācija.

Pēc aktīvu apmēra "SEB banka" ir trešā lielākā banka Latvijā.

Komentāri

Pievienot komentāru