Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Īstenojot uzņēmuma attīstības plānu reģionos, apsardzes kompānija "Koblenz Drošība" atvērusi filiāli Liepājā un no šā gada sākuma piedāvā dažādus apsardzes un drošības risinājumus Liepājas pilsētā un tās apkārtnē.

"Liepājas pilsēta un dienvidkurzemes reģions kopumā uzrāda ļoti stabilu ekonomisko attīstību. Strauji attīstās mazais un vidējais bizness, atveras jaunas ražotnes, ienāk ārvalstu investori. Kopējais investīciju klimats ir ļoti labvēlīgs, kā arī vietējā pašvaldība ir ļoti ieinteresēta jaunu uzņēmumu ienākšanā pilsētā. Tā kā "Koblenz Drošība" ir izcīnījusi stabilu vietu Kurzemes reģionā, īpaši Ventspilī un Kuldīgas novadā, mēs bijām ļoti ieinteresēti paplašināt savu pārklājumu un loģiska izvēle bija Liepāja," skaidro Raivis Terinsks, "Koblenz Drošība" valdes priekšsēdētājs.

Veicot tirgus situācijas priekšizpēti, secināts, ka situācija Liepājas apsardzes tirgū ir stagnējoša- ir nostiprinājušies pāris lielākie nozares uzņēmumi, tirgus ir sadalīts, konkurences apstākļi tirgū nav. Šajā situācijā lielākais zaudētājs ir klients, cenu līmenis ir augsts un izvēle ierobežota.

"Nāksim ar jauniem pakalpojumiem, liksim uzsvaru uz jauno tehnoloģiju iespējam. Mūsu ienākšana tirgū sniegs jaunas iespējas gan vienkāršiem privātajiem mājokļu īpašniekiem, gan biznesa sektoram" , norāda R.Terinks.

2020.gads uzņēmumam būs izaicinājuma gads, jo ar jaunu filiāļu atvēršanu uzņēmums plāno vēl vairāk nostiprināt vietu tirgū. Uzņēmums dibināts 1996.gadā un šobrīd sniedz pakalpojumus Rīgā un Rīgas reģionā, Salaspilī, Ādažos, Jelgavā , Ventspilī, Kuldīgā, Liepājā kā arī citur. Uzņēmuma klientu skaits (juridiskās un fiziskās personas) šogad ir sasniedzis 10 000.

Komentāri

Pievienot komentāru