Kokneses kokaīna lietā aizturētas vēl divas personas 

Turpinās izmeklēšana, tā dēvētajā, «kokaīna lietā», kurā aizturētas vēl divas personas, informē Valsts policija (VP).

Monta Glumane, 30.04.2019

Foto: LETA

Kriminālprocesā aizturētās personas atzītas par aizdomās turētām pēc Krimināllikuma 253.1 panta trešās daļas un 190.1 panta trešās daļas. Vienai no abām aizdomās turētajām personām ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, bet otrai personai piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

VP informē, ka šī brīža izmeklēšanas stadijā vēl viena persona ir atzīta par aizdomās turēto pēc Krimināllikuma 253.1 panta trešās daļas un 190.1 panta trešās daļas un ir izsludināta meklēšanā.

Kopumā šobrīd šajā Valsts policijas izmeklētajā kriminālprocesā ir astoņi aizturētie, deviņi aizdomās turamie – viens šobrīd ir bezvēsts prombūtnē, piecām personām bija piemērots apcietinājums, šobrīd apcietinājumā atrodas trīs personas, pārējām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi, kā arī turpinās izņemtās vielas ekspertīze.

Krimināllieta tika uzsākta 2019.gada 8.janvārī pēc Krimināllikuma 253.1 panta trešās daļas un 190.1 panta trešās daļas. Kriminālprocesā turpinās aktīva izmeklēšana, tādēļ VP izmeklēšanas interesēs nevar sniegt plašākus komentārus nedz par aizturētajām personām, nedz pastrādātā nozieguma apstākļiem.

Jau iepriekš ziņots, ka Valsts policija (VP) starptautiskās sadarbības rezultātā, kādā Kokneses saimniecībā izņēma divas tonnas kokaīna, kas ir līdz šim lielākā kokaīna krava Latvijā.

Jaunākais izdevums