Latvijas Līzinga devēju asociācijai pievienojas Danske Bank un Scania Finans AB Latvijas filiāle

2017. gada 30. novembris plkst. 15:58
Autors: LETA
Sadaļa: Finansējums
Dalies ar šo rakstu

Novembrī deviņiem Latvijas Līzinga devēju asociācijas (turpmāk - LLDA) biedriem pievienojušās vēl divas kompānijas - Danske Bank A/S filiāle Latvijā un Scania Finans AB Latvijas filiāle, kas turpmāk ar savām iniciatīvām līdzdarbosies Latvijas līzinga tirgus uzlabošanā.

Līdz ar to LLDA aptver vairāk, nekā 95 % no Latvijas līzinga tirgus.

LLDA vadītājs Jevgenijs Belezjaks: «Šādu starptautiska mēroga dalībnieku iesaistīšanās asociācijas darbībā ir ļoti nozīmīga un vienlaicīgi norāda uz Latvijas līzinga tirgus potenciālu un lielo piedāvājumu. Līdz ar Danske Bank un Scania Finans AB Latvijas filiāles pievienošanos asociācijai, turpināsim līzinga attīstības tālāku sekmēšanu Latvijas tautsaimniecībā».

Danske Bank A/S filiāles Latvijā līzinga nodaļas vadītājs Atis Bialkovskis uzsver, ka: «uzsākot piedāvāt līzinga produktu, Danske Bank ienākusi Latvijas līzinga tirgū straujiem soļiem un guvusi lielu klientu atsaucību: »Nostiprinoties kā pilnvērtīgam tirgus dalībniekam, iestāšanās asociācijā ir likumsakarīgs nākamais solis. Mēs vēlamies attīstīties un kļūt pieejamāki ne tikai klientiem, bet arī pārējiem tirgus dalībniekiem, kā arī dalīties ar savu pieredzi kopīgu asociācijas mērķu sasniegšanai līzinga attīstībā.«

Scania Finans AB Latvijas filiāles vadītājs Dainis Ozoliņš ir gandarīts, ka tieši Scania Finans ir pirmais specializētais kravu transporta finansēšanas uzņēmums Latvijā, kas pievienojies Latvijas Līzinga devēju asociācijai, tādējādi pierādot sevi kā pilnvērtīgu finanšu pakalpojumu sniedzēju transporta nozarē.

Latvijas Līzinga devēju asociācija (LLDA) ir dibināta 2000.gadā un tajā uz brīvprātības principa pamata apvienojušies līzinga uzņēmumi. LLDA dalībnieki ir SIA »UniCredit Leasing«, SIA »Swedbank Līzings«, SIA »Luminor Līzings«, SIA »Luminor Līzings Latvija«, SIA »SEB līzings«, SIA »OP Finance«, AS »PrivatBank«, SIA »Citadele līzings un faktorings«, »LKB Līzings«, Danske Bank A/S filiāle Latvijā un Scania Finans AB Latvijas filiāle.

Dalies ar šo rakstu