Latvijas tirgum testēšanai nodots Mitsubishi Outlander hibrīdauto 

Līdz Latvijas tirgum ir nokļuvis jaunais Mitsubishi Outlander PHEV (Plug-in Hybrid Electric Vehicle) - ar elektrību uzlādējams hibrīdauto, kas tiek piedāvāts testa braucieniem.

Lelde Petrāne, 2014. gada 10. marts plkst. 10:29

Kā informē Skandi Motors, Outlander PHEV darbojas ar divu litru četrcilindru benzīna motoru un diviem elektromotoriem. Tam ir 3 braukšanas režīmi. «Elektriskajā» režīmā tiek izmantoti tikai elektromotori. «Hibrīda sērijas» režīmā degvielas motors, vienlaikus darbojoties elektromotoriem, uzlādē akumulatoru. Taču «paralēlā hibrīda» režīmā, kurš ieslēdzas, braucot pa šoseju, benzīna motors asistēs elektromotoriem, pieslēdzoties diviem priekšējiem riteņiem. Izmantojot tikai akumulatora jaudu, tas spēj veikt 55 km, savukārt kopā spēkrats ar pilnu degvielas bāku var nobraukut 823 kilometrus.

Izmantojot ekonomisku braukšanas režīmu, tiek patērēti 1,6 litri uz katriem 100 km un vidējā CO2 emisija ir 44 g/km, informē autotirgotājs.

Izmantojot benzīna motoru vai nu braukšanas, vai stāvēšanas režīmā, ir iespējams uzlādēt 80% no kopējās akumulatora jaudas 40 minūtēs, savukārt, lai pilnībā uzlādētu Outalnder PHEV, pievienojot to elektrībai, nepieciešamas 5 stundas.

Līdz šim Mitsubishi Outlander PHEV vislielāko atzinību esot guvis Nīderlandē. Hibrīdauto ir pieejams arī Zviedrijā, Norvēģijā un Šveicē. Mitsubishi Outlander PHEV cena ir, sākot no 35 000 eiro, ieskaitot PVN.

Skandi Motors ir Hyundai, Nissan, Mitsubishi un Ford (Liepājā) automobiļu oficiālais pārstāvis Latvijā.

Nepalaid garām

SIA Rešetilovs aizvirzās no krīzes, ko uzņēmums savā 28 gadu pastāvēšanas laikā...

Nepilniem 40 000 mikrouzņēmuma nodokļa maksātājiem var nākties domāt par savu nākotni,...

Šefpavārs Maksims Cekots, atverot restorānu Max Cekot Kitchen Rīgā, Torņkalnā, kurā piedāvā...

Lai gan konkurence elektronikas mūzikas instrumentu ražošanas segmentā ik gadu saasinās, SIA...

Investējot 15 miljonus eiro, Salienā, Babītes novada Piņķos uzsākta King's College Britu...