LG izdodas pārdot desmit miljonus LTE viedtālruņu

2013. gada 04. marts plkst. 14:35
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Dienvidkorejas kompānija LG visā pasaulē pārdevusi vairāk nekā desmit miljonus viedtālruņu ar LTE komunikāciju atbalstu.

Jauno panākumu kompānijai izdevies sasniegt tikai sešus mēnešus pēc tam, kad LG paziņoja par piecu miljonu LTE viedtālruņu pārdošanu. Kompānijas vadība ievērojamo skaitli skaidro ar apņēmīgu 4G LTE tehnoloģiju virzību. LG Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Jong-seoks Parks norādīja, ka kompānija turpinās paplašināt savu ietekmi pasaules LTE tirgū.

LG norāda, ka ir pārliecināta, ka kompānijai izdosies līdz 2013. gadam dubultot savu daļu LTE viedtālruņu tirgū, kas, savukārt, saskaņā ar prognozēm, šogad trīskāršosies. Tirgus pētījumu kompānija Strategy Analytics aprēķinājusi, ka šogad kopumā varētu tikt pārdoti 275 miljoni LTE viedtālruņu.

Patlaban LTE viedtālruņu tirgū dominē kompānijas Samsung un Apple, kurām pieder attiecīgi 51% un 26,7% tirgus, raksta C-Net.

LG panākumus balstījuši populārie viedtālruņi Optimus G. Tāpat kompānija pārdošanas apjomu kāpumu skaidro ar pērn veikto veiksmīgo ieiešanu tādos tirgos kā ASV, Vācija, Japāna un Dienvidkoreja.

LG aizvadīto gadu noslēgusi ar tīro peļņu 80,75 miljonu ASV dolāru apmērā. Savukārt kompānijas kopējie konsolidētie finanšu ieņēmumi sasniedza 45,22 miljardus ASV dolāru.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām