Lidosta Rīga SAS īpašus nosacījumus nav piedāvājusi

2015. gada 22. janvāris plkst. 13:40
Autors: LETA
Dalies ar šo rakstu

Starptautiskā lidosta Rīga skandināvu aviokompānijai Scandinavian Airlines (SAS) īpašus nosacījumus, tai atgriežoties Rīgā, nav piedāvājusi, norādīja lidostā.

Komentējot SAS atgriešanās iemeslus, tiek norādīts, ka lidosta regulāri esot sazinājusies arī ar šo pārvadātāju, tāpat kā ar daudziem citiem, un pārrunājusi iespējamo lidojumu sākšanu uz Rīgu.

«Lidsabiedrība ir izvērtējusi esošo tirgus situāciju un nolēmusi atsākt lidojumus pati. Līdz šim SAS pārstāvniecību lidostā Rīga nodrošinājusi sadarbība ar airBaltic,» informē lidostā.

Kā ziņots, SAS atgriežas Latvijā un 29.martā sāk tiešos reisus no Rīgas uz Stokholmu, informēja lidsabiedrībā. Starp šīm divām pilsētām SAS nodrošinās līdz 18 lidojumiem nedēļā - trīs ikdienas reisus darba dienās un brīvdienās līdz diviem izejošajiem reisiem dienā.

Jaunā reisa atklāšana starp Rīgu un Stokholmu atzīmē SAS atgriešanos Latvijā pēc gandrīz septiņu gadu pārtraukuma: iepriekšējā SAS lidmašīna no Latvijas pacēlās 2008.gada jūlijā.

SAS dibināta 1946.gadā un ir Star Alliance dalībniece - kopā ar 27 partneriem, SAS piedāvā savienojumus ar 1300 galamērķiem 193 pasaules valstīs.

Uz Stokholmas Arlandas lidostu no Rīgas lidojumus nodrošina arī Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic, piedāvājot līdz pat trim lidojumiem dienā. Pirms gada lidojumus uz Stokholmas Skavstas lidostu pārtrauca zemo cenu lidsabiedrība Ryanair. Savukārt no 1.marta lidojumus trīs reizes nedēļā nodrošinās Norwegian.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām