Lielveikalā ievieš garderobes

2018. gada 29. janvāris plkst. 13:23
Sadaļa: Pakalpojumi
Dalies ar šo rakstu

Modes un izklaides centrā Rīga Plaza turpmāk būs pieejamas multifunkcionālas pašapkalpošanās garderobes drēbju un mantu uzglabāšanai, informē Rīga Plaza pārstāve Agnija Jankovska.

Šveicē radītais koncepts paredz iespēju pircējiem uzglabāt gan somas un drēbes, gan iepirkšanos maisus, kā arī uzlādēt mobilās ierīces un datorus.

Garderobes atrodas otrajā stāvā pie ēdināšanas zonas, ar kopumā pieejamām 30 uzglabāšanas un 12 uzlādes vietām. Katrs garderobes nodalījums ir aizsargāts pret mitruma iekļuvi, reizē nodrošinot arī ventilāciju. Katrs nodalījums ir aprīkots ar Smart Alarm signalizācijas sistēmu, un tos aizvērt un atvērt varēs gan ar RFID aprīkotām identifikācijas kartēm (e-talons, bezkontakta norēķinu kartēm), gan četru ciparu koda kombināciju pēc izvēles.

«Esam priecīgi piedāvāt saviem klientiem šo jauno bezmaksas pakalpojumu. Daudzās pasaules valstīs tirdzniecības centros jau ir pieejamas šādas multifunkcionālās garderobes, taču Latvijā tādi esam pirmie un šobrīd tikai pie mums ir pieejams šāds risinājums,» norāda Rīga Plaza vadītāja Egita Puķīte.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds