Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Sieviešu un bērnu apģērbu mazumtirgotāja SIA «Lindex Latvia» darbība pagājušajā gadā uzlabojusies, un tas palielinājis apgrozījumu par 11,5% salīdzinājumā ar 2016.gadu līdz 10,434 miljoniem eiro, ziņo «Lursoft» Klientu portfelis.

Savukārt uzņēmuma peļņa pēc nodokļiem pieaugusi par 12,6% un bija 1,454 miljoni eiro.

«2017.gadā bija vērojama gan SIA Lindex Latvia, gan Latvijas mazumtirdzniecības nozares rādītāju izaugsme, kā rezultātā sabiedrība gadu noslēdza ar 12% pārdošanas apjomu pieaugumu pret pagājušo gadu,» sacīts uzņēmuma gada pārskatā.

SIA «Lindex Latvia» gada pārskatā atzīmē, ka tirdzniecības ieņēmumu sadalījums gada laikā bija nevienmērīgs, kas saistīts ar preču sezonalitāti un izpārdošanas kampaņām. Uzņēmuma ieņēmumi bija lielāki gada otrajā pusē un Ziemassvētku laikā.

SIA «Lindex Latvia» par galveno uzdevumu 2017.gadā bija izvirzījis pakalpojumu standartu uzlabošanu un ikdienas darbību optimizēšanu. Uzņēmums 2017.gadā nodarbināja 92 darbiniekus, kas bija par trīs vairāk nekā gadu iepriekš, un tas pagājušā gada beigās pārvaldīja 10 veikalus.

Šogad uzņēmums plāno nostiprināt savu tirgus pozīciju gan fiziskajos veikalos, gan interneta veikalā, nodrošinot izcilu klientu apkalpošanu un koncentrējoties uz izmaksu optimizēšanu un efektivitātes uzlabošanu.

SIA «Lindex Latvia» dibināta 2005.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 2828 eiro un tā vienīgais īpašnieks ir Somijā reģistrētā kompānija «Lindex Oy», kas ir daļa no Somijas «Stockmann» grupas.

2016.gadā SIA «Lindex Latvia» neto apgrozījums bija 9,355 miljoni eiro un mazumtirgotāja tīrā peļņa bija 1,291 miljons eiro.

Komentāri

Pievienot komentāru