Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Ieguldot 3,8 miljonus eiro, nekustamo īpašumu attīstītājs "Lumi Capital" paplašinājis Plieņciema loģistikas centru Mārupē.

Jaunās noliktavu telpas 6300 kvadrātmetru platībā ir nodotas nomniekam – uzņēmumam "Inter Cars", kas nodarbojas ar automašīnu rezerves daļu vairumtirdzniecību un uz ilgtermiņa līguma pamata telpas nomāja jau iepriekš.

"Loģistikas kompleksa paplašināšanas laikā ņēmām vērā visas pastāvīgā nomnieka intereses un vajadzības, kā arī dominējošās tendences loģistikas pasaulē. Esam gandarīti par paveikto – komplekss ir plašs, moderns, tam ir lieliska atrašanās vieta, un esam droši, ka īpašuma vērtība pieaugs un ieguldījumi atmaksāsies," stāsta "Lumi Capital" vadošais partneris Raiko Uri.

Būvdarbus veica "Mapri Ehitus OÜ" meitasuzņēmums Latvijā "Mapri Būve", un darbi sākās pagājušā gada septembrī.

"Viss noritēja pēc plāna, un darbi tika pabeigti laikā. Ar prieku varam teikt, ka sadarbība starp visām pusēm noritēja raiti un esam ļoti apmierināti ar gala rezultātu," apstiprina Artūrs Sausiņš, "Mapri Būve" pārdošanas vadītājs.

Paplašināšanās laikā kompleksam tika pievienotas divas noliktavas, divas uzglabāšanas zonas ar nojumi un asfaltēta platība papildu autostāvvietām – ēkas apjoms palielinājās par 40%, un tagad Plieņciema loģistikas centra platība ir 15 400 kvadrātmetri.

"Inter Cars Latvija" izmanto Plieņciema centru kā loģistikas bāzi kopš 2013. gada. Ja pirms paplašināšanās uzņēmums aizņēma 3 710 kvadrātmetrus lielu platību, tad tagad nomniekam ir pieejami 10 600 kvadrātmetri.

"Tā kā vēlējāmies paplašināt savu darbību un padarīt reģionālo apkalpošanu efektīvāku, jau labu laiku izjutām nepieciešamību pēc plašākām telpām. Plieņciema centrs kļūs par mūsu centrālo noliktavu Baltijā, no kurienes mēs apkalposim Igauniju, Latviju un Somiju" saka "Inter Cars" pārstāvis un valdes loceklis Kaspars Viļumsons.

Atrašanās vieta uzņēmumam, kas nodarbojas ar automašīnu preču vairumtirdzniecību, ir labvēlīga. Loģistikas centrs atrodas netālu no Kārļa Ulmaņa gatves Rīgā un divu kilometru attālumā no Rīgas lidostas, nodrošinot labu savienojumu gan ar gaisa, gan arī sauszemes transportu.

"Noliktavas paplašināšana ir svarīgs solis, lai sasniegtu stratēģiskā biznesa plāna mērķi. No transportlīdzekļu rezerves daļu un auto remontdarbnīcu aprīkojuma vairumtirgotāja vēlamies kļūt par visaptverošu loģistikas pakalpojumu sniedzēju, kas apkalpo autoservisus un piedāvā pakalpojumus ar papildvērtību, piemēram, autoparka pārvaldību uzņēmumiem. Ar jauno, paplašināto loģistikas centru mēs esam ceļā uz to, "uzsver K. Viļumsons.

"Lumi Capital" iegādājās Plieņciema centru 2019. gada pirmajā pusē sadarbībā ar privātajiem investoriem. Papildus "Inter Cars" grupai ēkas pastāvīgais nomnieks ir arī "Deutsche Post DHL" grupas uzņēmums.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Pasažieru un kravas auto, kā arī motociklu rezerves daļu tirgotājs SIA "Inter Cars Latvija" paplašina loģistikas centru Mārupē teju trīs reizes, informēja uzņēmuma vadītājs Kaspars Viļumsons.

No loģistikas centra Mārupē tiek apkalpoti ne vien uzņēmumi Latvijā, bet arī Igaunijā un Somijā.

Kopējās izmaksas loģistikas centra attīstībā ir 5,3 miljoni eiro. Pēc "Inter Cars Latvija" pasūtījuma "Lumi Capital" ieguldīja 3,8 miljonus eiro 6300 m2 lielā loģistikas centra izbūvē. "Inter Cars Capital Group" papildus ieguldīja 1,5 miljonus eiro loģistikas centra infrastruktūras un plauktu sistēmu izbūvē.

Pēc K. Viļumsona sacītā, šis ir būtisks solis, jo tas ļauj nostiprināt "Inter Cars Latvija" uzsākto attīstības ceļu – pārtapt no rezerves daļu izplatītāja par loģistikas uzņēmumu, kā arī attīstīt augstas kvalitātes pakalpojumu sniegšanu galapatērētājam, piemēram, centralizēti pārvaldot uzņēmumu auto parkus.

Komentāri

Pievienot komentāru