Lux Express neplāno samazināt darbinieku skaitu 

"Lux Express" strādā, lai panāktu atbilstošu vienošanos ar katru darbinieku, tāpēc darbinieku skaitu samazināt neplānojam, portālam DB sacīja "Lux Express" grupas vadītājs Janno Ritsbergs.

Žanete Hāka, 16.03.2020

Foto: Zane Bitere/LETA

"Lux Express" uz laiku atcēlis visus starptautiskos pasažieru pārvadājumus, izņemot pārvadājumus maršrutā Sanktpēterburga – Helsinki. Tāpat saistībā ar pieprasījuma kritumu uzņēmums samazinājies iekšzemes reisu skaitu Igaunijā. "Ja pieprasījums palielināsies un robežas tiks atvērtas, nekavējoties atsāksim pasažieru pārvadājumus visos līdzšinējos maršrutos," saka J. Ritsbergs.

"Šobrīd mēs apstrādājam visus klientu pieprasījumus tik operatīvi, cik vien iespējams. Šis jautājums, kā arīklientu nokļūšana mājās, ir mūsu galvenās prioritātes. Ir zināms, ka Latvijas konsulāts Sanktpēterburgā sazinājās ar mūsu vietējo biroju par mūsu reisiem un iespēju nogādāt cilvēkus mājās," viņš piebilst.

"Jāņem vērā, ka situācija mainās ik stundu, tāpēc pašreiz plānot nākotni nevaram. Vakar pieņemtie plāni šodien jau vairs nedarbojas. Tas nozīmē, ka mēs rūpīgi sekojam līdzi situācijas attīstībai un rīkosimies saskaņā ar to," sacīja J. Ritsbergs.

Jaunākais izdevums