Mazais bizness

Mana pieredze: Iekāpj basketbola tirgū

Anda Asere, 18.10.2016

Foto: Publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Florbola vārtsargu ekipējuma izgatavotājs SIA Blind Save paplašina darbību, piedāvājot aizsargtērpus arī basketbolistiem; šodien sāk pūļa finansēšanas kampaņu Kickstarter vietnē

Uzņēmuma stiprā puse florbolā ir tieši aizsargu izgatavošana, turklāt tādu, kurus neredz un kas atrodas zem tērpa. Reiz viens potenciālais partneris ieminējās, ka uzņēmums varētu paplašināt savu darbību tieši dažādu aizsargu ražošanā. «Gadu par to domājām un nonācām līdz tam, ka uztaisījām aizsargus basketbolistiem, kas pieņem cilvēka ķermeņa formu. Kad to uzvelk, pirmajā mirklī aizsargs var šķist ciets un neelastīgs, taču, jo vairāk spēlētājs iekarst, jo mazāk jūt aizsargus,» stāsta Andis Blinds, SIA Blind Save un zīmola Blindsave īpašnieks. Uzņēmuma jaunie basketbola aizsargi der arī citiem iekštelpu sporta veidiem, piemēram, handbolam, futzālam. «Palielinot aizsargu biezumu, varam iet arī ekstrēmajos sporta veidos,» teic Andis.

Šodien Blindsave sāk kampaņu pūļa finansējuma vietnē Kickstarter, kur iepriekšpārdošanas akcijā piedāvās iegādāties šortus, ¾ garuma speciālās kompresijas bikses un kreklus ar aizsargiem, kā arī ceļu un elkoņu sargus. Kampaņa ilgs 32 dienas, un Blindsave mērķis ir 30 tūkstoši dolāru.

Visu rakstu Iekāpj basketbola tirgū lasiet 18. oktobra laikrakstā Dienas Bizness.