Tirdzniecība un pakalpojumi

Nespresso atver pirmo veikalu Rīgā

Zane Atlāce - Bistere, 25.11.2019

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Šveices pārtikas un dzērienu ražošanas uzņēmuma Nestle meitasuzņēmums, kapsulu kafijas zīmols Nespresso novembrī atvēris pirmo oficiālo veikalu Rīgā, tirdzniecības centrā Akropole.

Līdz šim pircējiem Latvijā Nespresso kafiju, tās pagatavošanas aparātus un aksesuārus ar Nespresso kluba starpniecību bija iespēja pasūtīt internetveikalā.

“Nespresso veikala atvēršana Latvijas tirgū simboliski parāda mūsu pārliecību par vietējās ekonomikas spēku,” stāsta Nespresso e-komercijas vadītājs Baltijas valstīs Donatas Zikus (Donatas Zykus). “Latvijā kafija ir populārākais karstais dzēriens. Tās baudītāju ieradumi ir kļuvuši aizvien izsmalcinātāki – pircēji dod priekšroku kvalitātei nevis kvantitātei, cilvēki meklē oriģinālas garšas – šī tendence vērojama pēdējo gadu laikā un tās rezultātā spēcīgu izaugsmi piedzīvo tieši specializētās kafijas tirgus. Latvijas kafijas pazinēju vidū izpratne un informētības līmenis par Nespresso zīmolu ir pietiekami augsts," teic D.Zikus.

Oficiālais Nespresso izplatītājs Baltijas valstīs ir MV Group. Grupa ir iesaistīta četros biznesa sektoros: ražošana (Stumbras, Alita, Anykščių Vynas, Gubernija), izplatīšana (Mineraliniai Vandenys, MV Latvia, MV Eesti, MV Poland), mazumtirdzniecība (Bottlery, Nespresso) un loģistika (MV GROUP Logistics). MV GROUP darbojas starptautiski ar galveno biroju Viļņā, Lietuvā, un eksportē produkciju uz vairāk nekā 45 valstīm visā pasaulē.