Norisināsies konference UX Riga 2016 

Šo ceturtdien, 25. februārī, Latvijā trešo gadu notiks konference UX Riga 2016 - Baltijā lielākā konference, kas ir veltīta tīmekļa vietņu, internetveikalu, e-pakalpojumu un IT sistēmu lietojamībai (usability) un lietotāju pieredzes (user experience) veidošanai.

Lelde Petrāne, 22.2.2016

Foto: Publicitātes

UX Riga 2016 trešo gadu uz Latviju aicinājusi starptautiskus runātājus un autorus, lai palīdzētu vairāk nekā 450 Latvijas un kaimiņu valstu dizaineriem, izstrādātājiem, e-komercijas speciālistiem un digitālo produktu dizaineriem apgūt jaunas metodes un zināšanas lietotāju uzvedības modelēšanā un gala lietotājiem ērtu digitālo produktu radīšanā. 

Šī gada konferences fokuss ir - pakalpojumu dizains (service design), inovācijas, bet neizpaliks arī digitālo produktu izstrādes piemēru izpēte (case study).

 

Marks Stikdorns no Austrijas, grāmatas This is service design autors, savā runā un divu stundu praktiskā darbnīcā mudinās uztvert lietotāju pieredzi kā kopēju klienta attieksmes veidošanos par produktu vai pakalpojumu - arī ārpus digitālās un web vides.

Eriks Reiss - viens no Informācijas arhitektūras pamatlicējiem no Dānijas, praktiķis un vairāku grāmatu autors, pievērsīsies UX Stratēģijai un tās lomai uzņēmuma attīstībā, bet atsevišķā pilnas dienas darbnīcā IT sistēmu izstrādātājus izglītos par lietojamības pamatprincipiem (Usable Usability). Citā pilnas dienas darbnīcā izstrādātājiem un dizainariem būs iespēja apgūt praktiskas iemaņas un pieredzi responsīvā - mobilām ierīcēm pielāgota dizaina izstrādē (Responsive design).

Detalizēta programma atrodama UX Riga 2016 mājas lapā uxriga.lv.

Konferenci rīko biedrība UX Riga un CUBE Systems ar C.T.Co, Accenture un airBaltic atbalstu. Rīkotāju mērķis ir veicināt Latvijā plašāku izpratni par lietojamības pamatprincipiem, lai vairotu uz lietotāju ērtībām orientētu e-risinājumu veidošanu gan privātajā, gan publiskajā sektorā.

No šīs sadaļas

Biznesa un tehnoloģiju kompānija Fast Company publicējusi jaunāko inovatīvāko kompāniju sarakstu....

Sociālajā tīklā Facebook ikviens lietotājs ir vidēji 3,57 paziņu attālumā no jebkura...

Mazpazīstams Indijas mobilo telefonu ražotājs Ringing Bells trešdien tirgū laidīs viedtālruni,...

Igaunijas uzņēmums Milrem, kas izstrādā militārās tehnikas risinājumus, trešdien izstādē...

28 Latvijas start-up uzņēmumu komūnas dalībnieki ir apvienojušies un oficiāli izveidojuši...

Centrālā statistikas pārvalde (CSP) uzsāk ikgadējo apsekojumu par interneta lietošanu mājsaimniecībās...

Startup konferences TechChill Baltics ietvaros daudzsološākā startup titulu un galveno balvu...

Divas trešdaļas jeb 72 % Latvijas uzņēmumu ieejai internetbankā izmanto vienkāršas...

Rīgā šodien norisinās pavasara nozīmīgākā Baltijas startup un tehnoloģiju konference...

Google un TechHub paziņo par globālo partnerību, paverot plašākas iespējas 700 ar...