North Hub Services pasliktinājušies darbības rādītāji

2013. gada 16. augusts plkst. 17:17
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Aizvadītajā gadā lidostas virszemes pakalpojumu sniedzēja SIA North Hub Services apgrozījums sarucis līdz 4,93 miljoniem latu, kas salīdzinājumā ar 2011.gadu ir par gandrīz 20% mazāk, liecina Lursoft dati.

Pārskata gadā arī līdz 3,27 miljoniem latu pieauguši zaudējumi.

Viens no nozīmīgākajiem SIA North Hub Services notikumiem pērn bijusi meitas uzņēmuma Havas Germany GmbH nodibināšana, lai sniegtu pasažieru virszemes apkalpošanas pakalpojumus lielākajās Vācijas lidostās.

Kā norāda uzņēmuma vadība, tā finanšu rezultātus galvenokārt 2012.gadā negatīvi ietekmējis Air Baltic reisu samazinājums attiecībā pret plānoto apjomu, kā arī nespēja savlaicīgi piesaistīt SIA North Hub Services nepieciešamo finansējumu, kas radījis papildus izmaksas par novēloti veiktiem nodokļu un citiem maksājumiem.

Pārskata gadā SIA North Hub Services arī slēdzis meitas uzņēmumus Zviedrijā un Somijā. Uzņēmums pērn turpinājis sniegt pilna servisa virszemes pakalpojumus jau esošajiem klientiem: Air Baltic Corporation, Turkish Airlines, Utair un Transaero, kā arī piesaistījis jaunus klientus.

SIA North Hub Services dibināts 2009.gadā un pieder turku Havaalanlari Yer Hizmetleri Anonim Sirketi un Latvijā reģistrētajam Baltijas Aviācijas Sistēmas. 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds