NP Foods: Laimas un Guttas produkti Palink tīkla veikalos būs

2012. gada 13. februāris plkst. 10:32
Autors: Nozare.lv
Dalies ar šo rakstu

Pārtikas uzņēmumu vadības, tirdzniecības un loģistikas pakalpojumu uzņēmums NP Foods Lietuvā panācis vienošanos ar Iki un Cento veikalu operatoru SIA Palink, tādējādi patlaban nav problēmu ar kompānijas produkcijas pieejamību veikalos, norāda NP Foods pārstāve Rita Voronkova. Pēc viņas teiktā, gada sākumā, kad saistībā ar Palink maksātnespējas procesa sākšanos sarežģījās arī sadarbība ar vietējiem ražotājiem, NP Foods sāka meklēt briestošās problēmas risinājumu. Nedēļas nogalē kompānijas pārstāvji Lietuvā tikās ar Palink vadību un panāca vienošanos, kas nodrošinās NP Foods produktu pieejamību Palink tirdzniecības tīkla veikalos.

Voronkova norādīja, ka tikšanās laikā rastais risinājums nodrošinās NP Foods zīmolu Laima, Selga un Gutta produktu piegādi Latvijas tīklam. Jau nākamajā nedēļā, kopīgi strādājot pie produktu portfeļa precizēšanas, iespējama produktu portfeļa paplašināšana Lietuvas tirgū zīmolam Selga, sacīja NP Foods pārstāve.

Zīmolu Laima, Selga un Gutta produkti plašā spektrā vienmēr ir bijuši pieejami patērētājiem tīkla veikalos Latvijā un Lietuvā atbilstoši patērētāju pieprasījumam, akcentēja uzņēmuma pārstāve.

Jau ziņots, ka Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesa 5.janvārī atzina par maksātnespējīgu veikalu tīklu Iki un Cento operatoru Palink. Par Palink administratori apstiprināta Gundega Rozmisa. Tiesas pasludinātais spriedums nav pārsūdzams.

Tiesa Palink maksātnespējas lietu ierosināja pēc privātpersonas Sergeja Guščina pieteikuma. Viņš cesijas ceļā ieguvis no starp Landekss un Palink 2008.gada 18.septembrī noslēgtā ģenerālbūvuzņēmēja līguma izrietošu prasījumu pret Palink par it kā veikto būvdarbu apmaksu.

Ģenerālprokurora pienākumu izpildītājs Arvīds Kalniņš Augstākās tiesas Senāta Civillietu departamentā 13.janvārī iesniedza protestu par Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesas spriedumu.

Palink 2011.gadā kāpinājis apgrozījumu par 0,8%. Uzņēmums strādājis ar 105,6 miljonu eiro (73,92 miljonu latu) apgrozījumu salīdzinājumā ar 104,8 miljonu eiro (73,36 miljonu latu) apgrozījumu 2010.gadā.

Vienlaikus kompānijas mātesuzņēmuma UAB Palink, kas pārvalda Iki un Cento veikalus Lietuvā un Latvijā, konsolidētais apgrozījums bijis 636,9 miljoni eiro (446 miljoni latu), kas ir par 6,9% vairāk nekā pirms gada.

UAB Palink peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas jeb EBITDA 2011.gadā sasniegusi 30,4 miljonus eiro (21,3 miljonus latu). Tie esot labākie rezultāti firmas 20 gadu pastāvēšanas laikā.

Palink dibināts 2003.gadā un pilnībā pieder Lietuvas uzņēmumam UAB Palink.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām