Papildināta ar foto - Atspērienā septiņi projekti saņem 39,8 tūkstošus latu

2012. gada 27. novembris plkst. 15:50
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Rīgas domes un Swedbank rīkotajā grantu programmā Atspēriens uzvarējušas septiņas idejas, kurām piešķirts atbalsts 39,8 tūkstošu latu apmērā, pavēstījuši programmas pārstāvji.

Atspēriena otrajai kārtai šogad tikušas iesniegtas 96 uzņēmējdarbības projektu idejas. «Esmu gandarīts, ka šogad grantu programmā Atspēriens esam saņēmuši vairāk nekā 200 pieteikumus uzņēmējdarbības attīstībai un īstenošanai. Tas rāda – ideju ir daudz,» sacīja Swedbank valdes priekšsēdētājs Latvijā Māris Mančinskis. Viņš arī norādīja, ka neretu klupšanas akmens jaunajiem uzņēmējiem ir biznesa idejas prezentācija un lēmumpieņēmēju pārliecināšana par tās konkurētspēju.

Programmas Atspēriens ietvaros atbalsts piešķirts SIA Saprana idejai par paletes aptīšanas pusautomātiskās iekārtas PWM-1650 ražošanu, SIA Vintage Candella idejai par ekskluzīvu sojas vaska sveču ražošanu vintage stilā un SIA Beltserviss idejai par karstās vulkanizācijas preses konveijera lentu remontam konstruēšanu un izgatavošanu.

Tāpat atbalstu saņēmusi SIA Sportrocket.net ideja par profesionālu mazbudžeta sporta mājas lapu būvētājplatformas izstrādi interneta vietnē, SIA Peters Stoves ideja par siltumakumulējošu krāšņu ražošanu. Atbalstu saņēmusi arī sporta un izklaides TV kanāla iSPORTS TV izveide (SIA Best4team), kā arī SIA Kolaivelk.lv interneta portāla sievietēm kolaivelk.lv attīstība.

Rīgas domes un Swedbank grantu konkurss Atspēriens šogad notiek jau ceturto gadu, turpinot veicināt jauno uzņēmumu attīstību. Šobrīd šī ir vienīgā grantu programma Rīgā dibinātiem uzņēmumiem, norāda programmas pārstāvji. Kopš 2009. gada atbalstītas 84 uzņēmējdarbības idejas, piešķirot kopējo līdzfinansējumu 406,3 tūkstošu latu apmērā.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām