Papildināta - Daugavpilī ieradies pirmais jaunais tramvajs

2013. gada 16. septembris plkst. 14:49
Autors: Gunta Kursiša - Egons Mudulis
Dalies ar šo rakstu

Daugavpils a/s Tramvaju uzņēmums uzsākta jauno, zemās grīdas tramvaju piegāde.

Paredzēts, ka tuvāko divu nedēļu laikā tiks piegādāti vēl divi tramvaji, Db.lv norādīja Belkommunmash BKM pilnvarotais pārstāvis Rolands Strazdiņš.

Jaunie tramvaji a/s Tramvaju uzņēmums, saskaņā ar vienošanos ar Baltkrievijas-Latvijas piegādātāju apvienība Belkomunmaš unAgmen Consulting Bureau, bija jāpiegādā jau 12. septembrī. Noteiktajā termiņā piegāde nenotika, iepriekš apliecināja Daugavpils domes priekšsēdētāja vietnieks Pēteris Dzalbe. Piegādātāja pārstāvis R. Strazdiņš Db.lv skaidroja, ka kavēšanās dažas dienas bijusi, jo tikai 6. septembrī Daugavpils uzņēmums aprstiprinājis krāsojumu un dažas tehniskas nianses, kas nebija nolikumā.

Daugavpils domes pārstāve Inese Andiņa uzņēmuma a/s Tramvaju uzņēmums vārdā gan Db.lv pauda, ka pirmdien uzņēmums nevienu jauno tramvaju nav saņēmis.

Jau ziņots, ka pirmais termiņš, kas tika noteikts kā piegādes datums bija šā gada 31. augsuts, taču piegādes netika uzsāktas. Lai stimulētu piegādātāju apvienību pildīt uzņemtās saistības, kopš 1. septembra tai tiek piemērota kavējuma nauda - 600 lati dienā. Gadījumā, ja panākt vienošanās izpildi tomēr neizdosies, tika pieļauta iespēja sludināt jaunu tramvaju piegādes konkursu.

Saskaņā ar noslēgto līgumu piegādātāju apvienībai visi 12 tramvaja vagoni Daugavpilij jāpiegādā līdz 20. oktobrim.

4,6 milj. Ls bez pievienotās vērtības nodokļa vērto līgumu par 12 četrasu un sešasu tramvaju piegādi, kā arī darbinieku apmācību iekārtu lietošanā un apkopes veikšanā Daugavpils a/s Tramvaju uzņēmums un Baltkrievijas-Latvijas piegādātāju apvienība Belkomunmaš un Agmen Consulting Bureau noslēdza šī gada martā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām