Ražošana

Papildināta - Ieguldot 60 tūkstošus eiro, Lotos Pharma atver pārstāvniecību Lietuvā

Db.lv, 17.10.2018

Jaunākais izdevums

Latvijas farmācijas zīmols Lotos Pharma atvēris pārstāvniecību Lietuvas galvaspilsētā Viļņā, informē uzņēmuma pārstāvji.

Lietuvas pārstāvniecībā strādās 5 darbinieki, un investīcijas pārstāvniecības atvēršanā un darbības nodrošināšanā ir 60 000 eiro.

Jaunatvērtā zīmola pārstāvniecība ļaus efektīvāk izplatīt un pārdot Latvijā ražotos farmācijas produktus Lietuvas aptiekās, kāpinot produktu pārdošanas apjomus. Plānots, ka jau nākamgad kopējie Lotos Pharma produktu pārdošanas apjomi Lietuvā pārsniegs 1 miljonu eiro apgrozījumu.

Līdz šim populārākie Lotos Pharma eksporta produkti Lietuvā ir AteroLip®, Hepasan® Forte, Sinunorm® un Good Sleep. Lai sasniegtu eksporta mērķus, atverot pārstāvniecību, Lietuvas tirgū tiek ieviest arī jauns produkts AteroLip® 5D.

Zīmola Lotos Pharma vadītājs Kaspars Ivanovs: «Lotos Pharma pārstāvniecības atvēršana Lietuvā ir tikai viens solis kompānijas attīstības plānos, taču tas ļaus nozīmīgi kāpināt Latvijā ražoto farmācijas produktu pārdošanas apjomus, kas līdz šim sasniedza apmēram 500 000 eiro gadā. Lietuva bija pirmais uzņēmuma eksporta tirgus, kas tika apgūts 2013.gadā, tāpēc ir tikai likumsakarīgi, ka pirmā uzņēmuma pārstāvniecība ir atvērta tieši šeit. Mēs Lietuvu uztveram tāpat kā mūsu mājas tirgu, kurā jāiegūst pacientu un medicīnas profesionāļu uzticība ar jauniem risinājumiem, kas ir efektīvāki un inovatīvāki par tirgū jau esošajiem produktiem.Turklāt šobrīd Lietuvas farmācijas tirgū Latvijas produktiem ir laba reputācija. Tie tiek novērtēti kā efektīvi un inovatīvi ārstniecības produkti ar lielu tirgus potenciālu gan pacientu, gan medicīnas profesionāļu vidū. Piemēram, Grindeks, Olainfarm, LMP, Pharmidea produkti tiek augstu vērtēti arī mūsu kaimiņtirgū, ļaujot pozitīvi ietekmē arī mūsu kaimiņzemes cilvēku attieksmi pret citiem Latvijas farmācijas produktiem.»

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Trešdien, 26. septembrī Mārupē, Plieņciema ielā, atklāta farmācijas zīmola Lotos Pharma jaunā ražotne.

Tāpat kā līdz šim, arī jaunajā ražotnē tiks izstrādāti un ražoti farmācijas produkti dažādās produktu formās – kapsulās, tabletēs, sīrupos, sprejos un pulveros, turklāt šobrīd uzņēmums turpina investēt uzņēmuma attīstībā, lai tuvākajos gados veiktu arī jaunu zāļu formu apguvi.

Jaunajā ražotnē ir investēti 420 tūkstoši eiro pašu īpašnieku līdzekļu un šī modernā ražotne ir atbilstoša GMP (Good Manufacturing Practice - Labas ražošanas prakses) standartiem. GMP standarti ražotnei nodrošinās iespēju ražot ne vien augstākās kvalitātes uztura bagātinātājus un medicīnas ierīces, bet ļaus apgūt arī medikamentu ražošanu, kas nākotnē pavērs arvien jaunas iespējas uzņēmuma attīstībā.

Komentāri

Pievienot komentāru
Ražošana

Latvijas farmācijas uzņēmumi Lotos pharma un Larifāns paraksta sadarbības līgumu

Db.lv, 14.11.2018

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Uzņēmumu Larifāns un Lotos pharma pārstāvji parakstījuši sadarbības līgumu, informē Lotos pharma.

Latvijas farmācijas un kosmētikas produktu ražotājs Larifāns mainījis darbības principus, turpmāk savu darbību orientējot uz ražošanu un jaunu produktu izstrādi.

Mārketinga un pārdošanas aktivitātes turpmāk uzņēmums veiks kopā ar Latvijas farmācijas produktu ražotāju Lotos pharma, kas šogad septembrī atklāja modernu un GMP (Good Manufacturing Practice - Labas ražošanas prakses) standartiem atbilstošu ražotni, kā arī atvērta uzņēmuma pārstāvniecību Lietuvā.

Sadarbības mērķis ir, apvienojot spēkus un abu uzņēmumu kapacitāti, veicināt SIA «Larifāns» un SIA «Lotos pharma» ražoto produktu pieejamību un atpazīstamību Latvijā un Lietuvā. SIA «Larifāns» ir medikamentu un kosmētikas ražotājs, kas dibināts vairāk nekā pirms 20 gadiem.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijas farmācijas uzņēmums Lotos Pharma jauna preparāta Spasmoil izstrādē un ieviešanā investējis 42 000 eiro, informē uzņēmumā.

Jaunais produkts paredzēts gremošanas traucējumu simptomu mazināšanai.

«Ideja par jauno produktu gremošanas traucējumu simptomu mazināšanai radās, sekojot līdzi jaunākajām tendencēm un pētījumiem, kuros ir pierādīta piparmētras ēteriskās eļļas efektivitāte kairinātu zarnu sindroma simptomu mazināšanā. Rezultātā esam radījuši dabīgu produktu gremošanas traucējumu simptomu mazināšanai SpasmoilTM. Jaunā preparāta sastāvā ir 100 % dabīgās ēteriskās eļļas – piparmētru un fenheļa ēteriskās eļļas, kas palīdz samazināt vēdera uzpūšanos, kā arī tām piemīt spazmolītisks efekts,» komentē Lotos Pharma vadītājs Kaspars Ivanovs.

Lotos Pharma ir Latvijā radīts farmācijas kompānijas zīmols, kas dibināts 2013. Gadā.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijas farmācijas uzņēmums Lotos Pharma, kura vadītājs ir Kaspars Ivanovs, atvēris pārstāvniecību Lietuvas galvaspilsētā Viļņā. Tas ļaus nozīmīgi kāpināt Latvijā ražoto farmācijas produktu pārdošanas apmērus. Populārākie Lotos Pharma eksporta produkti Lietuvā ir AteroLip, Hepasan Forte, Sinunorm un Good Sleep.

Komentāri

Pievienot komentāru
Ražošana

Lotos Pharma investē 42 000 eiro pārstāvniecības izveidē Tbilisī

Zane Atlāce - Bistere, 26.09.2019

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijas farmācijas uzņēmums Lotos Pharma septembrī atvēris jaunu uzņēmuma pārstāvniecību Gruzijas galvaspilsētā Tbilisī, kas veicinās pārdošanas apjomu kāpumu un sniegs atbalstu mārketinga pakalpojumu nodrošināšanā, informē uzņēmumā.

Jaunās pārstāvniecības atvēršanā uzņēmums ir investējis 42 000 eiro.

Pašlaik uz Gruziju veiksmīgi tiek eksportēts sarkanā rauga rīsu preparāts holesterīna līmeņa uzturēšanai, kam ir liels potenciāls, jo Gruzijā, tāpat kā Latvijā un visā pasaulē, aktuālas ir asinsrites sistēmas slimības, kas ir arī galvenais iedzīvotāju mirstības cēlonis.

Gruzijā ir plašs noieta tirgus uzņēmuma ražotajai produkcijai. Līdz ar jaunās pārstāvniecības atvēršanu, kā nākošie eksporta produkti pievienosies dabīgie preparāti elpceļu veselības veicināšanai.

Uzņēmums veic eksportu arī uz Armēniju, Azerbaidžānu, Kirgizstānu, Krieviju un Ukrainu. 2018.gadā eksports veidoja 60% no kopējā uzņēmuma apgrozījuma.

Komentāri

Pievienot komentāru