Papildināts - Latvijā izstrādāta spēle saņēmusi Apple atzinību

2017. gada 11. augusts plkst. 15:44
Sadaļa: Internets
Dalies ar šo rakstu

11.augustā savu debiju Apple AppStore piedzīvo Latvijas spēļu izstrādātāja Beetroot Lab mobilā spēle Polipong, turklāt tā saņēmusi arī Apple atzinību, jo iekļauta pie AppStore TOP 3 šobrīd ieteiktajām spēlēm pasaulē.

Pacietība, neatlaidība un precizitāte ir atslēgas kombinācija, lai virzītos uz priekšu šajā spēlē. Polipong ir veidota kā piedzīvojums, kas aizrauj ar košām grafikām un asprātīgām animācijām. Tā paredzēta mērķauditorijai, kas izmanto mobilās izklaides prāta atpūtināšanai no ikdienas steigas.

Polipong tiek publicēta sadarbībā ar partneruzņēmumu ASV un pretendē uz izvietošanu prominentajā Apple kuratoru ieteikto spēļu sadaļā. Polipong ir veidota, īpašu uzmanību vēršot tieši uz Apple platformas īpašo funkciju izcelšanu. Kā piemēram, līdz ar spēles lejupielādēšanu, lietotājs tiks arī pie episkas ‘Uzlīmju’ pakas, kuras varēs izmantot, sūtot SMS iMessage applikācijā. Tajā pašā laikā, spēles skaņu celiņu ir iespējams lejupielādēt kā zvana toni no iTunes.

Polipong ir Beetroot Lab pilotprojekts, kuru izstrādājusi 5 cilvēku komanda. Spēle apvieno divus monetizācijas modeļus- reklāmas un ‘In App Purchases’. Reklāmu gadījumā nepieciešams liels lietotāju skaits, lai to noskatīšanās radītu finansiāli jūtamu pienesmumu. Pirkumi pašā aplikācijā ļauj spēlētājam par reālu naudu iegādāties spēli paātrinošus un atvieglojošus elementus. Polipong līmeņu karte ir radīta kā 2D mākslas darbs atbilstoši šī brīža grafiskā dizaina tendencēm. Pozitīvas lietotāja pieredzes radīšana spēlē ir grūtākais uzdevums, jo jāpanāk vēlme atgriezties spēlē pēc iespējas biežāk, līdz ar spēles publicēšanu darbs pie tās nebūt nebeidzas un uzņēmums rūpīgi analizēs un vēros lietotāju uzvedību, lai spēli regulāri pilnveidotu.

POLIPONG ir bezmaksas aplikācija un šobrīd pieejama iPhone un iPad lietotājiem.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām