Papildināts - Mērķis radīt Endomondo un Waze sajaukumu

2015. gada 02. decembris plkst. 12:04
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Jaunieši no Latvijas iecerējuši izstrādāt jaunu lietotni Taker, kas palīdzētu orientēties Latvijas un pasaules dabas takās, kā arī dalīties ar savu atrašanās vietu ar draugiem un redzēt arī pārējos cilvēkus kustībā, pastāstīja pārstāve Sallija Bule.

«Šobrīd pārstāvam Latviju jauno biznesa ideju konkursā Global Startup Battle. Esam kvalificējušies pasaules finālam, tomēr, lai tiktu tālāk, mums nepieciešams cilvēku atbalsts,» viņa skaidroja.

Taker esot paredzēta dabas mīļotājiem un pārgājienu popularizēšanai ikvienam.

«Pati ideja dzima no spontāno pārgājienu veidošanas, kad cilvēki naktī nevarēja atrast pārējos un pievienoties citiem. Vēl liela problēma Latvijā ir ar taku kartēm. Mūsu risinājums ir radīt Endomondo un Waze sajaukumu - navigāciju kājām gājējiem,» stāstīja S. Bule.

Lietotni varēšot izmantot arī festivālos - kad kāds pazudis pūlī, vieglāk būs viņu atrast, izmantojot Taker lietotni.

«Lietotne ir izstrādes procesā, tāpēc lūdzam par ideju balsot, lai tiekam tālāk un ir iespēja darboties,» sacīja S. Bule. 

Šo ideju jaunieši attīstīja Tele2 SSC Hack Day pasākuma laikā, kas bija arī Taker idejas viens no atspēriena soļiem, biznesa portālam db.lv norādīja Tele2 SSC vadītājs Kims Leandersons (Kim Leandersson) un piebilda: «Taker komandas entuziasms un radošums izpelnījās žūrijas un arī skatītāju atbalstu, ideja ieguva pārliecinošu uzvaru People choice kategorijā. Jauniešiem bija lieliski izstrādāta prezentācija, kā arī jāatzīmē idejas oriģinalitāte. Hack Day pasākuma ietvaros studentiem bija iespēja konsultēties ar nozares profesionāļiem, tādējādi saņemot atgriezenisko saiti par ideju, kas nākotnē var noderēt idejas attīstībā. Izdošanos!»

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām