Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Par profesionālo pakalpojumu uzņēmuma EY partneri no 1. jūlija kļūst Zane Caune, kas kopš 2017. gada ir EY asociētā partnere un vada grāmatvedības ārpakalpojumu virzienu ar vairāk kā 45 speciālistu komandu.

Līdz ar Z. Caunes pievienošanos, EY Baltijā kopumā būs 31 partneris.

Z. Caune EY strādā aptuveni 18 gadus un savu karjeru uzņēmumā sāka kā Vecākā konsultante, bet savas profesionālās gaitas viņa ir sākusi Valsts kasē. Z. Caune ir beigusi Banku augstskolu un ieguvusi Bakalaura grādu grāmatvedībā un finansēs. Tāpat Z. Caune ir Sertificētu grāmatvežu asociācijas (FCCA) biedre.

“Šodien man ir gods iepazīstināt ar mūsu jaunāko partneri. Zane ir pieredzējusi profesionāle, kas jau ir nostiprinājusi savu reputāciju nozarē ar zināšanām, dažādiem sasniegumiem un rūpēm par klientiem un savu komandu. Viņa ir sasniegusi savas karjeras līdz šim augstāko posmu, pārstāvot mūsu vērtības un sniedzot augstākās kvalitātes, inovatīvus pakalpojumus mūsu klientiem, un, kopā ar mūsu komandu, cenšoties veidot labāku uzņēmējdarbības vidi un dodot savu ieguldījumu sabiedrības attīstībā. Jaunu, dinamisku līderu pievienošanās vadības komandai ir kritiski svarīga EY panākumiem un mūsu līderu pozīcijai Latvijas un Baltijas profesionālo pakalpojumu jomā. Es apsveicu Zani un novēlu turpmākus karjeras panākumus,” saka Jonas Akelis, EY vadošais partneris Baltijas valstīs.

“Finanšu ārpakalpojumu nozari šobrīd ietekmē vienlaicīgi vairākas tendences, proti, talantīgu darbinieku pieejamība, spēja īstenot biznesa digitālo transformāciju, darba procesu pārveide uz hibrīda sadarbības modeļiem un arvien plašāks tehnoloģiju pielietojums, kā arī dziļākas iespējas, ko sniedz datu apstrāde. Mūsu EY komanda strādā, lai klientiem nodrošinātu pakalpojumus, kas atbilst šīm tendencēm un iet līdzi vai soli priekšā laikam. Šis ir dinamisks process, kas prasa nepārtrauktu apmācību un izaugsmi gan jaunu tehnoloģiju, gan mainīgās regulējošās vides, gan globalizācijas ietekmē. Priecājos pievienoties EY partneru komandai, lai turpinātu atbalstīt Latvijas un citu valstu uzņēmējus,” saka Zane Caune, EY partnere.

Komentāri

Pievienot komentāru