Par Iecavnieku interesējas Babris

2011. gada 04. oktobris plkst. 9:48
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Bankrotējušo rapšu eļļas ražotāju SIA Iecavnieks varētu pārpirkt zivrūpnieks Arnolds Babris.

Zivju pārstrādes uzņēmuma a/s Brīvais vilnis valdes priekšsēdētājs Arnolds Babris apliecina, ka viņam daļēji piederošais uzņēmums Vegetable Oil Product Group Latvia būtu gatavs piedalīties izsolē un iegādāties SIA Iecavnieks. A. Babrim ir pieredze krīzes menedžmenta jautājumu risināšanā gan a/s Brīvais vilnis, gan Arēnā Rīga un to viņš uzskata kā savu priekšrocību, kāpēc arī viņu uzrunājusi SIA Iecavnieks maksātnespējas administratore Ivita Baumane, aicinot talkā šķetināt Iecavnieka problēmas.

Jau ziņots, ka Iecavnieks ar Daugavpils tiesas lēmumu pērn 5.maijā tika atzīts par maksātnespējīgu, bet šā gada 9.septembrī pēc uzņēmuma lielākā kreditora a/s Swedbank prasības sākta kompānijas bankrota procedūra.

A.Babris skaidro, ka jaundibinātais Vegetable Oil Product Group Latvia no 31. oktobra plāno pārslēgt līgumus ar Iecavnieka darbiniekiem, kam darbs uzteikts no 1. oktobra. Svarīgi esot nodrošināt darbu esošajiem kadriem, kā arī saglabāt iekārtas un citus resursus, «lai uz izsoles brīdi tas būtu strādājošs uzņēmums». Izsoles datums gan pagaidām nav zināms.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām