Transports un loģistika

Prāmju maršrutā Rīga-Stokholma atgriezīsies Romantika

LETA, 12.09.2016

Foto: Evija Trifanova/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

AS Tallink Grupp plāno decembrī pārvirzīt kruīza prāmi Romantika no maršruta Tallina-Stokholma uz maršrutu Rīga-Stokholma, pavēstīja uzņēmuma pārstāvji.

Plānots, ka prāmis Romantika uz jauno maršrutu tiks novirzīts 12.decembrī, tādējādi būtiski palielinot kapacitāti šajā maršrutā.

Tāpat Tallink Grupp plāno decembrī pārvirzīt prāmi Baltic Queen no maršruta Tallina-Helsinki uz maršrutu Tallina-Stokholma. Savukārt kruīzu maršrutā Tallina-Helsinki no 12.decembra nodrošinās atjaunotais Silja Europa, kas patlaban šajā maršrutā nekursē.

Prāmju kursēšanas grafiki attiecīgos maršrutos paliks nemainīgi. Prāmja Romantika kuģa karogs tiks nomainīts pret Latvijas karogu nākamajos mēnešos pēc prāmja pārvirzīšanas. Silja Europa un Baltic Queen turpinās kuģot ar Igaunijas karogu.

Satiksmi starp Rīgu un Stokholmu Tallink Grupp sāka 2006.gada aprīlī. Tallink Grupp no 2014.gada 7.augusta nolēma samazināt reisu skaitu maršrutā Rīga-Stokholma, un patlaban reisi tajā notiek reizi divās dienās. Starp Rīgu un Stokholmu pašlaik kursē viens prāmis Isabelle.

Tallink Grupp paskaidroja, ka no 12.decembra reisi maršrutā Rīga-Stokholma notiks katru dienu, savukārt prāmja pienākšanas un atiešanas laiks paliks nemainīgs.

Komentāri

Pievienot komentāru