Putnu zirnekļi apakštasītes lielumā Ķīpsalā 

Krāsaini, pūkaini, baisi un izveicīgi – tādi ir tarantuli jeb putnu zirnekļi, kurus interesenti varēs ieraudzīt izstādē PetExpo Ķīpsalā 21. un 22. martā, informē BT1 pārstāve Inese Libere.

Dienas Bizness, 2015. gada 17. marts plkst. 13:36

Putnu zirnekļus, kuri mēdz būt pat apakštasītes lielumā, izstādē demonstrēs posmkāju zoodārzs „Insektariumas” no Lietuvas. Divas dienas Ķīpsalā varēs apskatīt ne tikai zirnekļus, bet arī dažādus prusakus, daudzkājus, skorpionus, kā arī mazāk baisos zarkukaiņus un dievlūdzējus.

Šogad izstādes PetExpo apmeklētājiem būs unikāla iespēja noskatīt un iegādāties kādu putnu zirnekļa mazuli. Piedāvājums plašs – apmēram 30 sugas.

Ļoti iecienīts mājdzīvnieks ir Čīles rozā tarantuls (Grammostola rosea), bet tiem, kas iepriekš zirnekļus nav audzējuši, piemērotāks būs Brachypelma albopilosum sugas zirneklis. PetExpo 2015 varēs iegādāties ar terārijus un barību, kas nepieciešama šo pūkaino skaistuļu audzēšanai.

Izstādē apmeklētāji varēs fotografēt visus posmkāju zoodārza iemītniekus, bet drosmīgākie dažus no tiem – Madagaskaras šņācējprusakus (Gromphadorhina portentosa), kuri ir vieni no lielākajiem pasaulē, Vjetnamas zarkukaiņus (Medauroidea extradentata) un Sungaya inexpectata sugas zarkukaiņus – varēs arī paņemt rokās.

 

Dalies ar šo rakstu!