Realizēta Tango projekta pirmā kārta 

Rīgas centrā starp Dzirnavu, Blaumaņa un Tērbatas ielām, darbu uzsākusi divu līmeņu autostāvvieta T. Parking ar 440 autostāvvietām, kuras viens līmenis izvietots pazemē, bet otrs – nedaudz zem ielas līmeņa.

Elīna Pankovska, 09.1.2013

Autostāvvietas atklāšana noslēdz pirmo kārtu multifunkcionālā centra projekta apbūvē. Pirmās kārtas būvniecībā ieguldīti 5,6 milj. Ls.

«Atbilstoši mūsu plāniem pērn noslēgta divu līmeņu autostāvvietas būvniecība Tango projekts ietvaros. Tālākā apbūve tiek plānota atbilstoši sākotnēji izveidotajai vīzijai par šo Rīgas centrā esošo kvartālu un tā izmantošanas iespējām. Šobrīd mūsu uzdevums ir piesaistīt investīcijas un finansējumu tādā apjomā, lai nodrošinātu projekta virzību un kvalitāti. Kopumā projekta īstenošanai ir nepieciešami vēl vismaz 30 milj. Ls. Prognozējam, ka šī gada laikā mēs sāksim projekta otrās kārtas būvniecību,» norāda projekta attīstītāja pārstāvis Juris Dreimanis.

Tango projektu kvartālā starp Tērbatas, Blaumaņa un Dzirnavu ielām īsteno uzņēmums TA projekts. Tā īstenošana notiks četrās kārtās, no kurām pirmā šobrīd ir noslēgusies. Pārējo kārtu īstenošana esot atkarīga no investīciju un finansējuma piesaistes. Atbilstoši izstrādātajam projektam, kvartālā plānots izveidot viesnīcu, dzīvojamās mājas, birojus, restorānus un kafejnīcas, nelielus veikalus, veselības, sporta un skaistumkopšanas centrus, kā arī apzaļumotus iekšējos pagalmus.

Savulaik projekts dēvēts par Tango projektu, par advokāta Jāņa Lozes projektu, un paredzēja dzīvojamā un darījuma kvartāla izveidi. 2009. gadā Tango projekta īpašumi nonāca kompānijas TA Projekts «rokās», kura pieder ekspremjera Andra Šķēles uzņēmumam – SIA TA Sabiedrība.

 

No šīs sadaļas

Spriedzi Latvijas nekustamā īpašuma tirgū mazina ārvalstu investīcijas, taču jārēķinās,...

Zemesgrāmatā 12. decembrī nostiprinātas SIA Larix Property īpašuma tiesības 2,5 ha apbūves...

Mērnieki paredz, ka celsies cenas viņu pakalpojumiem, raksta laikraksts Latvijas Avīze. 
...

Madonas novada pašvaldība līdz 20. janvārim ikvienu aicina iesniegt idejas par to,...

Liepājas tiesa šā gada 4.janvārī ierosinājusi ar bijušajiem Liepājas uzņēmējiem,...

Esošais mūsdienīgu biroju platību piedāvājums Rīgā pašlaik ir ap 550 tūkstošiem...

Kultūras ministrija pieņēmusi lēmumu par infrastruktūras pirmās kārtas būvdarbu iepirkuma pārtraukšanu...

Valsts SIA Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centrs (RPNC) noslēgusi vairāk nekā 1,707...

Valsts akciju sabiedrība Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) īsi pirms gadu mijas parakstījusi...

Latvijas Krājbankas īpašumu izsolē lēti – par 29,9 tūkstošiem latu - 90...