Reģionālajos semināros lauksaimniekiem mācīs realizēt savu produkciju veikaliem

2015. gada 13. janvāris plkst. 12:19
Autors: Db.lv
Dalies ar šo rakstu

Šogad tiks organizēti pieci reģionāli semināri lauksaimniekiem, kā realizēt savu produkciju veikaliem, informē semināru rīkotāji.

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) pārstāvji zemniekus semināros informēs arī par prasībām, kādas nepieciešams ievērot, lai savu saražoto produkciju varētu realizēt tirgū. Tāpat semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar kārtību, kā notiek bioloģisko un integrēto saimniecību atzīšana, un noteikta produkcijas atbilstība zaļajai vai bordo karotītei.

Pirmais izglītojošais seminārs lauksaimniekiem šogad paredzēts jau 30. janvārī Valmierā. Otrais seminārs paredzēts 13. februārī Liepājā, bet trešais notiks 27. februārī Rēzeknē. Nākamais pasākums noritēs 13. martā Bauskā, savukārt noslēdzošais seminārs paredzēts 27. martā Talsos.

Seminārus rīko veikalu tīkls top! sadarbībā ar Zemkopības ministriju (ZM) un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru (LLKC). Veikalu tīkla top! līdzīpašnieks Edvīns Bergmanis stāsta, ka pēc pirmajām apmācībām uzsāktas sarunas par iespējamo sadarbību ar vairāk nekā pieciem produkcijas ražotājiem.


 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds