Tehnoloģijas

Rention piedalīsies Google Campus tīkla misijā Varšavā

Lelde Petrāne, 25.11.2016

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas platformas Rention veidotāji piedalīsies Google Campus tīkla misijā CEE Exchange Program – Go Global, kas notiks no 28. novembra līdz 2. decembrim Varšavā, Polijā.

Misijas laikā notiks dažādi semināri, ko vadīs pieredzējuši eksperti, tostarp Google reģionālais biznesa direktors Polijā Artūrs Valiževskis (Artur Waliszewski), Facebook aģentūras partneris Centrālās un Austrumeiropas reģionā Sebastjans Žmigeļskis (Sebastian Szmigielski), White Summers Caffee & James LLP dibinātājs Marks Vaits (Mark White), kā arī Google eksporta un startup industrijas menedžere Polijā Joanna Nagadovska (Joanna Nagadowska) un citi.

Rention tika izvirzīti kā vieni no deviņiem Austrumeiropas valstu uzņēmumiem, tostarp vienīgie no Latvijas, kam dota iespēja piedalīties Google Campus.

Rention ir e-vidē veidota nekustamo īpašumu apsaimniekošanas platforma, kur iespējams veikt visus ar mājokļa pārvaldību saistītos darījumus. Patlaban aktīva darbība notiek Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Krievijā, taču interesi par sadarbību apsaimniekošanas jomā izrādījuši uzņēmumi arī citās pasaules valstīs, tostarp Ķīnā un Amerikā.

Komentāri

Pievienot komentāru