Rīgā katrā maršrutā kursēs bērnu ratiem un cilvēkiem ratiņkrēslos pielāgoti minibusi

2015. gada 14. septembris plkst. 14:09
Autors: Db.lv
Dalies ar šo rakstu

Kopš 14.septembra katrā pilnsabiedrības Rīgas mikroautobusu satiksme maršrutā kursēs vismaz viens jaunais Volkswagen Crafter minibuss, kas ir īpaši pielāgots tam, lai ērti un droši pārvadātu ģimenes ar bērnu ratiņiem un cilvēkus ar kustību traucējumiem, teikts paziņojumā medijiem.

Šādu iespēju sniedz 39 iegādātie Volkswagen Crafter minibusi, no kuriem pēdējie 23 sadarbībā ar Moller Auto Lidosta Volkswagen centru ir piegādāti šogad. Transportlīdzekļos ir 15 sēdvietas, 6 stāvvietas un īpaši aprīkota vieta bērnu ratiņiem un ratiņkrēsliem. Lai veicinātu minibusu atpazīstamību Rīgas ielās, biedrība Babyroom tiem ir piešķīrusi īpašas pazīšanas zīmes – uzlīmes ar bērnu ratiņiem.

«Šis minibusu piegādes projekts ir realizēts trīspusējas sadarbības rezultātā. Moller Auto Lidosta un Rīgas mikroautobusu satiksme ir ilgstoši sadarbības partneri. Esam piesaistījuši arī invalīdu apvienību Apeirons, kas deva vērtīgus ierosinājumus, lai pasažieru ar kustību traucējumiem pārvadāšana minibusos kļūtu vēl komfortablāka. Ir pilnveidota nolaižamā rampa, tādejādi padarot ērtāku iekļuvi gan ratiņkrēslam, gan ģimenei ar bērnu ratiņiem. Esam gandarīti, ka projekts pilnībā realizēts Latvijā, izmantojot vietējos darba un zināšanu resursus,» skaidro Moller Auto Lidosta Komerctransporta tirdzniecības nodaļas vadītāja Daniela Stīpniece.

Arī turpmāk plānots paplašināt autoparku, iegādājoties transportlīdzekļus, kas ir piemēroti pasažieriem ar bērnu ratiņiem un ratiņkrēsliem, sola Rīgas mikroautobusu satiksmes valdes priekšsēdētājs Vitālijs Komars.

Zvanot uz informatīvo tālruni 66 907 787, ir iespējams noskaidrot precīzu jauno minibusu kustības grafiku nākamajā dienā.
 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām