Rīgā populāra klīnika sākusi piedāvāt dziednieces un gaišreģes pakalpojumus

2018. gada 13. aprīlis plkst. 12:31
Sadaļa: Pakalpojumi
Dalies ar šo rakstu

«Tradicionālā un netradicionālā medicīna ir cieši saistītas,» biznesa portālam db.lv uzsver pediatrs, homeopāts, Āgenskalna klīnikas vadītājs Edgars Mednis. Klīnika savu piedāvājumu pacientiem papildinājusi ar gaišreģes Agneses Ziediņas – Zariņas pakalpojumiem.

«Mūsu kā klīnikas uzdevums ir rūpēties par cilvēka veselību – palīdzēt to atgūt vai arī labākā gadījumā palīdzēt nepazaudēt. Un šis jautājums ir ļoti daudzdimensionāls. Mēs nevaram to skatīt tikai no zāļu lietošanas vai nelietošanas (tradicionāla vai netradicionāla) skatu punkta. Ja tas būtu tik vienkārši, tad pasaulē nebūtu slimo un visi būtu laimīgi un veseli.

Lai mēs varētu būt veseli, mums ir sevi jāizprot gan kā ķermeni, gan kā dvēseli. Un tikai tad mēs varam būt līdzsvarā un līdz ar to arī neslimot,» jaunā pakalpojuma nepieciešamību skaidro E. Mednis.

«Pasaulē arvien vairāk runā par holistisko pieeju cilvēka ārstēšanai. Vadošās pasaules universitātes ievieš integratīvās medicīnas klīnikas. Tas skaidri liecina par to, ka tradicionālā un netradicionālā medicīna ir cieši saistītas. Īsti veiksmīgi palīdzēt cilvēkam mēs varam, apvienojot abas metodes un sadarbojoties, jo spēks ir sintēzē.

Ņemot vērā, ka cilvēki ir dažādi un līdz ar to viņu ceļš uz veselību arī ir dažāds, mēs cenšamies veidot minēto integratīvo pieeju un tādējādi piedāvāt pēc iespējas plašāku pakalpojumu klāstu – dažādu speciālistu pakalpojumus. Tai skaitā arī dziednieces un gaišreģes,» viņš pamato vajadzību pēc šādiem pakalpojumiem.

«Ja tas kādam palīdz sevi izprast – izprast, no kurienes es nāku un kurp dodos, tad viss ir pareizi. Mēs esam palīdzējuši šim cilvēkam,» uzsver E. Mednis.

Kā liecina klīnikas mājaslapā internetā publicētā informācija, gaišreģe un dziedniece Agnese Ziediņa – Zariņa piedāvā šādus pakalpojumus: enerģētiskā ķermeņa sakārtošana (1h, EUR 160), jautājumi/atbildes (1h, EUR 140), saziņa ar sargeņģeli vai iepriekšējo dzīvju regresija (1,5h, EUR 120), dziedniecības vizīte (10-30min, par ziedojumiem).

«Ņemot vērā, ka pieraksts pie Agneses ir diezgan noslogots, varam secināt, ka mūsu izvēle ir bijusi pareiza. Vēl vairāk to apliecina fakts, ka cilvēki pie viņas nāk atkārtoti,» teic E. Mednis.

Šo pakalpojumu klīnika ieviesusi relatīvi nesen – pirms pāris mēnešiem.

«Mēs ļoti labprāt sadarbojamies arī ar tradicionālās medicīnas ārstiem. Kritiku pagaidām neesam saņēmuši.

Pakalpojumu klāsts Āgenskalna klīnikā ir dinamisks, tas periodiski tiek papildināts. Līdz ar to nav izslēgts, ka piedāvāsim arī citus pakalpojumus - gan tradicionālās medicīnas, gan netradicionālās. Kādēļ izvēlējāmies tieši Agnesi Ziediņu - Zariņu? Es Agnesi pazīstu jau ilgāku laiku. Zinu, kā viņa strādā un ko dara. Pārbaudīt vai sertificēt šo pakalpojumu nav iespējams. Tāpat kā daudzus citus. Līdz šim sūdzības vai kritiku par Agneses darbību neesam saņēmuši. Ir jāpaļaujas uz savām sajūtām un intuīciju,» skaidro E. Mednis.

Dalies ar šo rakstu