Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Ar blociņiem, kuru linu vākus rotā Nīcas josta, Paperella papildina Latvijā nopērkamo papīrlietu piedāvājumu, ceturtdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Ideja par blociņiem Dacei Āboltiņai un Kristapam Vītolam radās, kad 2013. gadā uz Ziemassvētkiem vajadzēja sagatavot draugiem dāvaniņas. Savukārt draugi iedrošināja, ka produkts ir tik simpātisks, ka to vajadzētu piedāvāt iegādāties arī citiem. Vispirms viņi rezervēja vietu Kalnciema ielas tirdziņā, lai nebūtu atkāpšanās ceļa, un sāka strādāt pie blociņu izgatavošanas. «Citādi nebūtu impulsa, kas stumtu uz priekšu,» saka Dace Āboltiņa, Paperella papīrlietu meistare. Pirmā pieredze bija laba, iegūti gan pirmie pircēji, gan sadarbības partneri, kuru veikalos tagad nopērkamas Paperella papīra izstrādājumi. Abi joprojām piedalās dažādos tirdziņos, jo tie esot svarīgi uzņēmuma attīstībā. «Viens ir tas, ka no biznesa viedokļa tā ir nauda uzreiz, kamēr veikalā jāgaida mēnesis vai divi, kamēr saņem naudu par pārdoto preci. Otrs – tā ir saikne ar cilvēkiem. Pašā sākumā tieši pozitīvās emocijas, ko gūsti tirdziņos, komunicējot ar pircējiem, ir tas, kas iedrošina turpināt strādāt. Kad cilvēki veikalos nopērk mūsu blociņus, mēs neredzam, ko viņi par tiem domā,» stāsta Kristaps Vītols, Paperella dizainers.

Lai ērti rakstīt

«Produktus taisām tā, lai pašiem būtu ērti rakstīt. Ja nav ērti, produkts nemaz nenonāk līdz testēšanai,» saka Kristaps. Blociņi ir trīs formātos – A4, A5, A6 – un dažādos veidos: gan ar spirāli, gan šūti. «Pats pircējs nosaka produktu. Sākumā mums bija seši produkti, bet tirdziņos ir saprotams, ko cilvēki prasa, ko vēlas,» saka Kristaps. Nereti gadās, ka cilvēki nopērk blociņu, bet atzīst, ka tik smukā kladītē žēl rakstīt, tāpēc tā stāv plauktiņā.

Visu rakstu Par prieku sev un citiem lasiet 2. marta laikrakstā Dienas Bizness.

Komentāri

Pievienot komentāru