Jaunākais izdevums

Oficiālais Hyundai zīmola pārstāvis Skandi Motors atzīts par labāko Hyundai pārstāvi Baltijas valstīs.

Vērtēšanas kritēriji, izvēloties labāko dīleri Baltijā, ietvēra vairākus būtiskus aspektus, tostarp klientu apmierinātības novērtējumu, uzņēmuma finansiālo stabilitāti, tirdzniecības konsultantu, kā arī servisa meistaru zināšanu līmeni un spēju pielāgoties dažādām situācijām.

Skandi Motors Hyundai zīmola vadītājs Uģis Dermanis to uzskata par nozīmīgu pēdējo gadu darba novērtējumu. “Nav noslēpums, ka Hyundai zīmola attīstība ir vairojusi konkurenci starp Hyundai Baltijas dīleriem. Modeļu klāsts, kas ietver klasiskos iekšdedzes motorus, hibrīdmodeļus un elektroauto, pieprasa daudzpusīgas zināšanas ne tikai pārdošanas, bet arī pēcpārdošanas procesā,” tā U.Dermanis.

Balvu kā labākais Hyundai pārdošanas konsultants Latvijā saņēma uzņēmuma pārstāvis Gundars Jagža, bet kā labākais servisa meistars - Mārtiņš Vilkājs.

Strauji attīstoties elektroautomobiļu popularitātei, Skandi Motors paplašinājis to klāstu, ko nodrošina pārstāvētie Hyundai un Nissan zīmoli. "Esam kļuvuši par elektroauto ekspertiem, jo abi zīmoli mums garantē plašāko elektroautomobiļu klāstu. 2021.gadā Skandi Motors pārdošanas konsultanti tika izvēlēti kā vieni no pirmajiem, kuri tika iekļauti Hyundai Motor Europe specializētajās Hyundai elektroauto apmācībās. Līdz ar to uzņēmuma tirdzniecības konsultantu un pēcpārdošanas speciālistu apmācības ir būtisks aspekts, lai pēcāk mēs spētu izglītot esošos un topošos elektroautomobiļu lietotājus. Tikpat būtiski ir nodrošināt elektroautomobiļiem nepieciešamos servisa pakalpojumus," papildina U.Dermanis.

Pircēju interese pašlaik rasot ikviens no Skandi Motors rīcībā esošajiem elektromodeļiem. "Esam pārliecināti, ka ar valsts finansiālo atbalstu elektroauto iegādei, kas šogad būs pieejams, elektroauto popularitāte augs vēl straujāk," prognozē zīmola vadītājs.

Jau vēstīts, ka no 2022. gada atbalsta finansējuma apmērs jauniem elektromobiļiem ir noteikts 4500 eiro apmērā, savukārt lietotiem elektromobiļiem un jauniem ārēji lādējamiem hibrīdauto – 2250 eiro apmērā.

Dienas Biznesa TOP500 uzņēmumu saraksta dati liecina, ka 2020.gadā automašīnu tirgotāja SIA "Skandi Motors" apgrozījums bija 32,37 miljoni eiro.

Komentāri

Pievienot komentāru
Eksperti

Elektroauto elektrības cenu pieauguma ēnā: vai tiešām dārgāk?

Vilnis Debesnieks, SIA “SKANDI MOTORS” elektroauto eksperts, 30.11.2022

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Pieaugot energoresursu cenām, gluži saprotamas ir bažas, ka krietni palielināsies arī elektroauto uzturēšana. Vai tā tiešām ir?

Jebkurš ziņu virsraksts saistībā ar energoresursu cenu pieaugumu šobrīd izraisa īstu ažiotāžu. Ja virsraksts skaļi vēstī, ka elektrības cena pilsētas uzlādes punktos augs no 15 līdz 52 centiem, vairums lasītāju neiedziļinās, ka tas, iespējams, ir attiecināms uz noteikta uzņēmuma infrastruktūru vai ir spēkā uz noteiktu periodu, un, krītoties elektrības biržas cenai, samazināsies arī auto uzlādes izmaksas. Ziņas virsraksts vēstī tikai to, ka braukt ar elektroauto būs trīsreiz dārgāk, tāpēc cilvēku bažas ir saprotamas, taču tās nav viennozīmīgi pamatotas.

Pirmkārt, vairāk nekā 90% elektroauto īpašnieku, kuri dzīvo privātmājās, savu auto uzlādē mājās. Skaidrs, ka ir neietekmējami apstākļi – ja kāps elektrības cenas, palielināsies arī elektroauto uzlādes izmaksas. Šobrīd ieguvēji ir tie, kas jau pirms kāda laika ir noslēguši līgumu par elektrības pieslēgumu ar izdevīgu fiksētu tarifu. Tomēr arī elektroauto īpašnieki, kuriem nav iespējas uzlādēt savu auto mājās vai kuru izvēlētais tarifa plāns ir piesaistīts biržas cenām, var ietekmēt savus ikmēneša izdevumus par auto uzlādi – uzlāde nakts stundās, priekšroka lētākajam piedāvājumam pilsētas uzlādes punktos, tarifa plāna maiņa mājās, saules paneļi, kas ļauj padarīt mājsaimniecību energoefektīvāku un pašiem ģenerēt savu elektrību, mājsaimniecības kopējā elektroenerģijas patēriņa samazināšana. Sabiedrības rīcībā ir dažādi veidi, kā ietekmēt rēķinu par elektrību un attiecīgi – kā ietekmēt automašīnas uzlādes izdevumus. Šī ir viena no būtiskākajām atšķirībām starp elektroauto un iekšdedzes dzinēja auto, jo degvielas cenas mēs nekādā veidā ietekmēt nevaram.

Komentāri

Pievienot komentāru