Tieto Latvia palīdz MTS Bank Krievijā ieviest mobilo maksājumu iespējas

2013. gada 22. aprīlis plkst. 11:45
Autors: Sanita Igaune
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

MTS Bank Krievijā ir ieviesusi pakalpojumu, kas nodrošina mobilā telefona priekšapmaksas konta papildināšanu, rēķinu apmaksu un attālinātus pirkumus, izmantojot mobilo telefonu. Pakalpojuma ieviešanā palīdzējusi Tieto Latvia izstrādātā Card Suite programmatūra.

Pakalpojums  paredzēts MTS Bank klientiem un ir pieejams 24 stundas diennaktī. Izmantojot mobilo tālruni, klients nosūta mobilajam operatoram pieprasījumu par vēlamo operāciju, tiek veikta klienta autentifikācija un savienojums ar pieņēmējbanku. Card Suite risinājums kalpo kā MTS Bank autorizācijas sistēma, balstoties uz telekomunikāciju operatora atsūtītajiem datiem,  ģenerē karšu autorizācijas un transakciju ziņojumus saskaņā ar starptautisko maksājumu organizāciju izstrādātajiem mobilo maksājumu standartiem. Neatkarīgi no atrašanās vietas un diennakts stundas, klientam ir iespēja izmantot tradicionālo maksājumu karti un veikt norēķinus.

Tieto izstrādātais risinājums savieno vairākas sistēmas, tajā skaitā nodrošina MTS Bank izmantotā Card Suite savietojamību ar ārējām sistēmām, kas inicializē autorizāciju ziņojumu apmaiņu. Ieviestais risinājums atbalsta – VISA International un MasterCard Worldwide.

«Mobilie telefoni ir kļuvuši par neatņemamu mūsu ikdienas sastāvdaļu – iespēja sasniegt ikvienu, kur un kad vien tas nepieciešams, ir kļuvusi pati par sevi saprotama. Tomēr mobilo sakaru operatori un citas šajā mainīgajā tirgū iesaistītās puses arvien strādā, lai atrastu jaunus veidus, kā padarīt mobilos sakarus vienkāršākus, ātrākus un pieejamākus ikvienam, ne tikai pieredzējušiem tehnoloģiju pārzinātājiem,» norāda Tieto Maksājumu karšu biznesa vienības direktors Māris Ozoliņš.

Tieto ir IT pakalpojumu uzņēmums Ziemeļeiropā, kas sniedz pilna cikla IT pakalpojumus gan privātajam, gan valsts sektoram. Tieto Latvia ir lielākais programmizstrādes uzņēmums Latvijā.

MTS Bank ir viena no lielākajām Krievijā un darbojas no 1993.gada. MTS Bank nodrošina pilnu pakalpojumu klāstu privātpersonām, kompleksus pakalpojumus korporatīvajiem klientiem, maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī aktīvi darbojas investīciju pakalpojumu tirgū.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām