Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Noslēgusies IRIS Shampeteris Apartments otrā kārta, ekspluatācijā nododot 72 dzīvokļus. Uzsākts darbs pie projekta trešās un ceturtās kārtas, kas paredz vēl 160 dzīvokļu būvniecību. Kopējās projekta izmaksas sasniedz vairāk nekā 21 miljonu eiro.

Šobrīd norit IRIS Shampeteris Apartments trešās kārtas projektēšanas darbi, savukārt būvniecību iecerēts īstenot nākamā gada vasarā. Tās ietvaros tiks uzbūvēti 48 dzīvokļi.

IRIS Shampeteris Apartments kompleksa būvniecība uzsākta 2018. gadā un projekts tiek realizēts četrās kārtās, uzbūvējot vairākas dzīvojamās mājas ar aptuveni 230 dzīvokļiem.

“Sākoties pandēmijai, pārdošanas tempi nekustamo īpašumu nozarē samazinājās, taču kopš vasaras vidus interese par jaunu mājokļu iegādi ir strauji augusi. Pēdējo divu mēnešu laikā pircēju aktivitāte bija īpaši liela. Šobrīd esam pārdevuši 75% no realizētajiem mājokļiem. Tāpat daļa dzīvokļu ir vēl rezervēti, un pagaidām pieejami ir tikai 12 dzīvokļi,” komentē nekustamo īpašumu projektu attīstītāja Astor Group uzņēmuma vadītājs Andris Brikšķis.

“Pandēmija ir mainījusi pircēju prasības mājokļa izvēlē - cilvēki arvien biežāk izvēlas mājokļus vietās, kur pieejama zaļā zona, klusums un svaigs gaiss. Novērota arī jauna tendence - arvien biežāk izvēlēties mājokļus Pierīgā, tuvāk pie dabas. Tas skaidrojams ar vēlmi izvairīties no blīvi apdzīvotām vietām. Tāpat daudzi izvēlas strādāt no mājām, kas liek arvien vairāk pievērst uzmanību apkārtējai videi. Šampēteris atrodas klusā privātmāju rajonā, ar plaši pieejamu zaļo zonu, bērnu laukumiem un atpūtas vietām, kas it īpaši interesē ģimenes ar bērniem,” stāsta A.Brikšķis.

Astor Group specializējas nekustamo īpašumu attīstības biznesā Latvijā, ASV un citās Eiropas valstīs. Šajā nozarē uzņēmums strādā jau vairāk nekā 40 gadus, no kuriem 15 darbojas Latvijā. Šajos gados Astor Group realizējis vairākus viesnīcu projektus – Radisson Rīga Valdemāra, Park Inn by Radisson Residence Barona, Radisson Red Riga un Astor Riga, kā arī vairākus daudzīvokļu namu projektus, kā piemēram, Metropolia, Tobago, Mārupītes nami un Soleville.

Komentāri

Pievienot komentāru