Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Nekustamo īpašumu uzņēmums Latvia Sotheby's International Realty uzsāk mazas kvadratūras dzīvokļu tirdzniecību Mežaparkā, projektā Ezera Solo, piedāvājot biznesa klases dzīvokļus, kas kompaktuma dēļ ļauj ieekonomēt tā uzturēšanas izmaksas.

Uzņēmumā norāda, ka, mainoties cilvēku vajadzībām, kā arī ņemot vērā dzīves dārdzības pieaugumu, ir skaidrs, ka cilvēki meklē veidus, kā tērēt mazāk. Nenoliedzami, ka liela daļa resursu tiek veltīta tieši mājokļu īrei un komunālajiem maksājumiem, kurus šosezon sola īpaši dārgus.

“Ņemot vērā pašreizējo situāciju un sekojot līdzi patērētāju vajadzībām, pirmo reizi piedāvājam iegādāties kompaktus biznesa klases dzīvokļus no 20 līdz 35 kvadrātmetriem, taču tajā pašā laikā piedāvājot iespēju apvienot vairākus dzīvokļu īpašumus kopā, iegūstot lielāku dzīvojamo platību,” norāda Latvia Sotheby's International Realty pārdošanas konsultante Dace Sīle.

Kopā projektā ir pieejami 105 dzīvokļi, kas izvietoti piecos stāvos, un tie tiek piedāvāti bez apdares. Dzīvokļu cena svārstās no 2000 līdz 2200 eiro par kvadrātmetru.

Projektā ir izveidots arī demo dzīvoklis, kurš ikvienam pieejams apskatei.

Uzņēmumā norāda, ka dzīvokļu iegāde šajā projektā ir laba investīcija īres ienākumu gūšanai, jo neliela izmēra dzīvokļi īres tirgū šobrīd ir ļoti pieprasīti. “Pateicoties mazajām dzīvokļa platībām, ir zemi komunālie maksājumi, kas ir kā īpaša priekšrocība studentiem. Savukārt, ņemot vērā iespēju vairākus dzīvokļus apvienot vienā – šie dzīvokļi ir izdevīgi jaunajām ģimenēm,’’ papildina Latvia Sotheby's International Realty pārdošanas konsultante Elīna Zālīte-Saulriete.

Iegādei pieejamas arī 20 stāvvietas auto novietošanai pie mājas.

Komentāri

Pievienot komentāru