Pakalpojumi

ZIGZAG FACTORY Kuldīgā atvēris sietspiedes darbnīcu ar sociālu mērķi

Dienas Bizness, 14.09.2015

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Augustā, Kuldīgā, Latvijā dizainētu tekstilizistrādājumu zīmols ZIGZAG FACTORY atklājis atvērta tipa sietspiedes darbnīcu, saņemot atbalstu no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un biedrības Darīsim paši, kas paredzēta ne tikai pašu produktu ražošanai un projektu realizēšanai, bet iecerēta kā jaunrades sekmēšanas platforma, kā arī nozīmīgs atbalsts vietējā reģiona labklājības veicināšanā, teikts paziņojumā medijiem.

ZIGZAG FACTORY izveidotāji Lelde un Dāvids Grāveri šim projektam izvirzījuši divus galvenos mērķus. Pirmkārt, šī darbnīca radīta, lai veicinātu ražošanas, vietējo pakalpojumu un to pieejamības attīstīšanu. Tiek plānots piesaistīt pēc iespējas vairāk sociāli neaizsargātus vietējā reģiona iedzīvotājus ar mērķi mazināt bezdarbu. Otrkārt, šī projekta mērķis ir attīstīt, un paplašināt uzņēmuma sociālo interneta vietnes platformu www.zigzagfactory.com, piedāvājot jaunus pakalpojumus un produktus tās lietotājam. Šobrīd interneta vietnē ir iespējams katram pašam konstruēt un pasūtīt gultas veļu dažādos izmēros gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Ar jaunās darbnīcas atvēršanu, sākotnēji ir plānots izveidot papildus pakalpojumu esošiem produktiem - gultas veļas apdruku, bet pēc mēneša, oktobrī, tiks prezentēti jauni produkti no eikalipta koka šķiedras auduma – halāti, paklāji, nakts veļa, kurus arī būs iespējams personalizēti apdrukāt.

Apdrukas darbnīca ir atvērta gan vietējiem iedzīvotājiem, kuri paši vēlēsies apgūt apdrukas tehniku un uzsākt savu uzņēmējdarbību, gan jebkuram aktīvam iedzīvotājam savai radošajai pašizaugsmei, gan vietējai mākslas skolēnu izglītošanai, kuri vēlas paši apdrukāt savus produktus, vienkārši uzlabot savu kleitu vai, piemēram, personalizēt sporta komandas formas.

Komentāri

Pievienot komentāru