Start-up

ZoomCharts klienti vairāk nekā 100 valstīs

Anda Asere, 18.05.2020

Attēls: Publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Gadā datu vizualizācijas tehnoloģiju uzņēmuma "ZoomCharts" klientu veikto datu vizualizācijas ielāžu skaits pārsniedz piecus miljonus.

"Neskatoties uz Covid-19, turpinām ceļu uz priekšu un plānojam pārsniegt miljona eiro apgrozījuma slieksni. Pandēmijas radītās problēmas mums palīdz pārvarēt orientēšanās uz eksporta tirgiem – šobrīd mums ir klienti jau vairāk nekā simt valstīs, tas palīdz sadalīt riskus un nodrošināt stabilāku attīstību. Priecājamies, ka ar savu darbību sekmējam Latvijas ekonomiku un palīdzam uzlabot ārējās tirdzniecības bilanci. Kopumā stabili ejam uz priekšu – esam gājuši cauri dažādiem etapiem un cīnījušies ar dažādām problēmām, līdz ar to lielāks prieks par sasniegtajiem rezultātiem un nākotnes perspektīvām," teic Jānis Volbergs, "ZoomCharts" (SIA "Data Visualization Software Lab") vadītājs.

Kopš 2017. gada "ZoomCharts" cieši sadarbojas ar "Microsoft", un "ZoomCharts" risinājums ir integrēts "Power BI" platformā, kas ļauj desmitiem tūkstošiem klientu izmantot Latvijas kompānijas izstrādāto tehnoloģiju savā ikdienas darbā ar datiem. "Pārskatāmā nākotnē plānojam stiprināt savu klātbūtni "Power BI" platformā – izstrādāsim jaunus vizualizāciju veidus, lai turpinātu uzlabot biznesa lietotāju pieredzi darbā ar datiem un sekmētu labāku datos balstītu lēmumu pieņemšanu," saka J. Volbergs. Uzņēmums arī turpina darbu ar tīmekļa risinājumu izstrādātājiem, kuriem licencē "ZoomCharts" programmatūras izstrādes komplekta (SDK) tehnoloģiju.

Šobrīd "ZoomCharts" organizē tiešsaistes konferenci "Power BI Zoom Factor" pārdošanas un uzņēmumu vadītājiem, lai demonstrētu biznesa inteliģences risinājumu nepieciešamību, pielietošanas veidus un ieguvumus no to izmantošanas. Vaicāts, vai šī brīža apstākļos mainās to nozīme, J. Volbergs uzsver, ka, lai pārvarētu krīzes radītās problēmas un sekmētu biznesa attīstību un ilgtspējību, šobrīd vairāk nekā jebkad ir svarīgi strādāt efektīvi un pieņemt datos balstītus lēmums.

Divu nedēļu laikā no 19. maija līdz 5. jūnijam uzņēmumu biznesa un pārdošanas vadītāji, datu speciālisti, biznesa inteliģences eksperti un atskaišu veidotāji no vairāk nekā 80 valstīm apmeklēs tiešsaistes lekcijas, lai iepazītos ar biznesa inteliģences priekšrocībām, ieviešanas procesu, jaunākajiem rīkiem, tendencēm, organizāciju veiksmes un pieredzes stāstiem. "Īpaša uzmanība tiks veltīta pārdošanas datiem un to analīzei," viņš uzsver.

"Power BI Zoom Factor" ietvaros notiks pārdošanas datu pārskatu veidošanas konkurss, kura balvu fonds ir vairāk nekā desmit tūkstoši eiro. Pārdošanas datu pārskatus veidos ap 500 atskaišu veidotāji, no kuriem "Ernst & Young Baltic" atlasīs desmit labākos, bet par uzvarētājiem lems vairāki simti pārdošanas un uzņēmumu vadītāji.

"Ar šo pasākumu vēlamies aktualizēt to, cik nozīmīgs biznesa lēmumu pieņemšanā ir darbs ar datiem. Vēl joprojām daudzi uzņēmumi domā, ka viņiem nav nepieciešami biznesa inteliģences risinājumi. Tomēr svarīgi ir saprast – jo ātrāk uzņēmums sāk domāt par datu kultūru, jo vieglāk būs ieraudzīt un saprast uzņēmuma attīstību ietekmējošos faktorus, un būs iespējams pieņemt pārdomātākus lēmumus. Šajā pasākumā centrālo uzsvaru liksim uz jaunākās paaudzes pārdošanas datu pārskatiem, jo lielākajā daļā uzņēmumu pārdošana ir centrālais fokuss," teic J. Volbergs.

SIA "Data Visualization Software Lab" ir izstrādājis interaktīvu datu vizualizācijas tehnoloģiju "ZoomCharts" ātrai, ērtai un vienkāršai datu lietošanai biznesa lēmumu pieņemšanā. Uzņēmums ir dibināts 2013. gadā. Šobrīd tā komandā ir teju 20 cilvēki. SIA "Data Visualization Software Lab" apgrozījums 2019. gadā bija 550 tūkstoši eiro un šogad plānots pārsniegt miljona eiro apgrozījumu.

Līdz šim uzņēmums piesaistījis riska kapitāla fondu "AIF Imprimatur Capital Seed Fund, KS" un "AIF Imprimatur Capital Technology Venture Fund, KS" investīcijas 1,1 miljona eiro apmērā.

Komentāri

Pievienot komentāru