Pakalpojumi

Lido: Pāragri spriest par potenciālajiem zaudējumiem

Monta Glumane, 16.03.2020

Foto: LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

"Klientu pieplūduma samazinājumu jūtam kopš brīža, kad tika publiski ziņots par pirmo saslimšanas gadījumu. Taču pagaidām ir pāragri spriest par kopējo situācijas ietekmi uz uzņēmuma darbību," koronavīrusa Covid-19 ietekmi uz biznesu komentē AS "Lido" valdes priekšsēdētāja Rita Auziņa.

Jau vairāk nekā mēnesi uzņēmums ieviesis īpašus drošības pasākumus. Gan klientiem, gan darbiniekiem pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi, izvietoti aicinājumi tos lietot un instrukcijas, kā to pareizi darīt.

"Pirmkārt, esam atcēluši jebkādas pašapkalpošanās iespējas – visus ēdienus drīkst izdalīt tikai pavāri. Otrkārt, visus ēdienus un dzērienus, kas līdz šim bija pieejami vaļējos fasējumos vai pašapkalpošanās zonā – salātus, desertus, pankūkas utt. – fasējam, bet stikla trauciņus aizvākojam ar plastmasas vāciņiem. Savukārt galda piederumus klienti var izvēlēties – vai nu tradicionālos piederumus īpašā iepakojumā, vai vienreizējai lietošanai paredzētos plastmasas piederumus," komentē R.Auziņa.

Viņa norāda, ka uzņēmums dara visu, lai rūpētos par klientu drošību, gan ēdinot restorānos, gan piegādājot ēdienu un nodrošinot līdzņemšanas iespējas.

"Tādējādi mēs rūpējamies arī par valsti, lai maksimāli ilgi nodrošinātu apgrozījumu un nodokļu plūsmu. Taču noteikti aicinām klientus, piegādātājus un ikvienu sabiedrības locekli atbildīgi un kopā risināt jauno situāciju. Ikviens no mums pirmoreiz saskaras ar šādu izaicinājumu, un pagaidām neviens nezina, cik ilga būs ārkārtas situācija – jebkuras prognozes šobrīd ir spekulācija. Tāpēc vēl ir pāragri spriest par potenciālajiem zaudējumiem," norāda R.Auziņa.

Kā vēstīts, jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatības mazināšanai Krīzes vadības padomes un valdības kopsēdē nolemts, ka no šā gada 17.marta uz ārkārtas situācijas laiku līdz 14.aprīlim tiek apturēti visi starptautiskie avio, dzelzceļa, jūras un autobusu pasažieru pārvadājumi, kā arī tiks slēgta valsts ārējā robeža. Ierobežojumi netiks attiecināti uz kravu pārvadājumiem.

Komentāri

Pievienot komentāru