Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Iedvesmojoties no šobrīd aktuālajām vides problēmām, tiek izstrādāta mobilā lietotne "Giveazy", kas aicinās iedzīvotājus atdot lietas, kuras vairs netiek izmantotas, bet var būt noderīgas citiem, informē "Giveazy" projektu vadītājs Ritvars Podziņš.

Jaunizveidotā lietotne nupat ieguvusi Kurzemes Inovāciju Granti Studentiem (KinGS) atbalstu, saņemot gan finansiālu, gan Liepājas Universitātes (LiepU) studentu palīdzību.

Aplikācijas "Giveazy" mērķis būs veicināt cilvēkus neizmest tiem nevajadzīgās lietas, bet nodrošināt šo lietu ilgtspējību. Aplikācija tiek izstrādāta tā, lai ikvienam - gan cilvēkiem, kuri vēlas atdot, gan cilvēkiem, kuriem ir nepieciešamība pēc kādas konkrētas lietas ir iespēja to iegūt ātri un ērti.

Aplikācijā ikviens jebkurā vietā pasaulē varēs ievietot sludinājumu bez maksas un bez maksas redzēt piedāvājumā esošās lietas. Aplikācijas lietotāji varēs redzēt konkrētās piedāvājumā esošās lietas attālumu, tādējādi atvieglojot tās saņemšanu. Tāpat aplikācijā pieejama automātiska ievietotu lietu atpazīšana un citas mūsdienīgas funkcijas.

"Ikvienam no mums mājās ir kāda nevajadzīga lieta, kas citam var būt pat ļoti nepieciešama. Aplikācijā "Giveazy" būs iespējams ievietot sākot no virtuves piederumiem līdz pat mēbelēm un sadzīves tehnikai. Tas ir mūsdienīgs, alternatīvs veids kā palīdzēt citiem un risināt aizvien pieaugošo vides piesārņojuma problēmu, lietas izmantojot vairākkārt," stāsta R.Podziņš.

SIA "Givazy" ieguvis projekta "Kurzemes inovāciju granti studentiem" jeb KinGS atbalstu, kuru mērķis ir veicināt jauniešus iesaistīties uzņēmējdarbībā un radīt jaunas tehnoloģijas un produktus. Lietotne būs pieejama iOS un android tālruņiem jau drīzumā.

Komentāri

Pievienot komentāru