Ražošana

Printful atver piekto biroju Barselonā

Žanete Hāka, 06.06.2019

Foto: LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Lai straujāk attīstītos spāniski runājošos e-komercijas tirgos, jūnijā darbu uzsāks Draugiem Group uzņēmuma Printful Spānijas birojs Barselonā, kas tādējādi kļūs par piekto starptautiskā uzņēmuma lokāciju pasaulē, informē uzņēmums.

Printful komanda šobrīd strādā centrālajā birojā Rīgā, Ziemeļkarolīnas un Kalifornijas štatos ASV un Tihuānas pilsētā Meksikā.

Barselona izvēlētā tās stratēģiski svarīgās atrašanās vietas dēļ – metropolē paveras plašas biznesa iespējas un tā ir pilsēta, kur dzīvo nozares speciālisti, kas palīdzēs Printful izvērst darbību plašāk Eiropā.

Jau šobrīd Printful mājas lapa un klientu atbalsts pieejami spāņu valodā, ko nodrošina Rīgas birojā strādājošie spāniski runājošie speciālisti.

Spāņu valodas ieviešana jau pagājušajā gadā ir palīdzējusi trīskāršot Printful pārdošanas rādītājus Spānijā un tie uzrāda augošu tendenci. Aplēses rāda, ka Spānijas e-komercijas tirgus šobrīd piedzīvo strauju izaugsmi un šā brīža 23,6 miljoniem pasūtījumu gadā pievienosies vēl 5,6 miljoni līdz 2021. gadam.

«Barselona mums ir pazīstama – pagājušā gada sākumā tur atvērām Mapon biroju. Tā ir vieta, kas ne tikai atrodas ļoti tuvu citām valstīm, kurās vēlamies paplašināt savu darbību, bet arī pilsēta, kurā visu laiku attīstās tehnoloģiju biznesa vide. Mums, kā jau tehnoloģiju uzņēmumam, vajadzīgs programmētāju komandas papildinājums un zinām, ka šādu talantīgu speciālistu Barselonā ir daudz,» jaunākā biroja vietas izvēli pamato Printful izpilddirektors Dāvis Siksnāns. Pirmajā gadā Spānijas uzņēmuma izveidē plānots investēt vienu miljonu eiro.

Printful ir drukas, šūšanas un piegādes ārpakalpojumu uzņēmums, kas sniedz interneta veikalu īpašniekiem iespēju piedāvāt pircējiem vairāk nekā 160 dažādu produktu, pašiem neieguldot ražošanas iekārtās. Printful starptautiskā komanda Latvijā, ASV, Spānijā un Meksikā parūpējas par visiem ar apdruku, produktu uzglabāšanu un piegādi saistītajiem jautājumiem, ļaujot klientiem veltīt laiku biznesa interesantākajai daļai – mārketingam un jaunu dizainu izstrādei. Šī gada pavasarī jau apdrukāti 10 miljoni produktu.

Printful centrālais birojs (headquarters), kurā strādā vairāk nekā 250 cilvēku liela komanda, arī turpmāk atradīsies Rīgā. Gada laikā Printful Latvijas komandai pievienojušies vismaz 100 speciālisti un skaits turpina strauji pieaugt. Kopā Printful visā pasaulē šobrīd strādā 550 cilvēki.