Iestājoties pavasarim, Pašvaldības policija Jelgavā biežāk saņem iedzīvotāju sūdzības par transportlīdzekļu novietošanu daudzdzīvokļu māju pagalmu zālienos, vēsta reģionālais medijs Zemgales Ziņas. Sudrabu Edžus ielas 13a iedzīvotāji pagalmā iepretī pilsētas poliklīnikai autoriteņu izvagoto zālienu pat iesaukuši par «tankodromu».

Turpretī Driksas ielā 6 pagājušajā svētdienā gar zāliena malu tapis autovadītājiem respektabls nožogojums, ko nākotnē sola nomainīt ar dekoratīviem puķu podiem.

Automašīnas Sudrabu Edžus ielas 13.a un 15. nama  pagalmā atstāj ne tikai šo māju iedzīvotāji, bet arī poliklīnikas apmeklētāji. Pirms gadiem četrdesmit izbūvētajā autostāvvietā, kur var novietot pārdesmit automašīnu, visiem vietas nepietiek. Zemgales Ziņas novēroja, ka kāda sieviete, kas acīmredzot savu auto pie Sudrabu Edžus 13.a nama bija atstājusi pirms vairākām stundām, dažu vēlāk iebraukušo spēkratu dēļ vairs nevarēja pa ceļu tikt uz ielas. Nekur apkārtnē nemanīja arī novietoto auto īpašniekus. Uzgāzēdama viņa sparīgi brauca zālienā, un, riteņiem «spolējot» un slapjās zemes pikām lidojot pa gaisu, automašīna izspraucās uz Sudrabu Edžus ielas.  

Optimistiskāks skats savā pagalmā ir Driksas ielas 6. nama dzīvokļa īpašniekam pensionāram Valdim Kleinam. «Man pretī logiem zālienu izbraukāja šoferis, kas ar «fūri» veda produktus uz restorānu «Silva». Pagājušo piektdien abi ar kafejnīcas īpašnieku Rihardu Blūmani par šo tematu kārtīgi izrunājāmies, un tagad mums ir draudzība uz mūžu,» saka V.Kleins. Pagājušās nedēļas nogalē pensionārs apmēram divdesmit metru garā joslā ap zālienu iedzina metru garus dzelzs mietiņus, ko savienoja ar stiepli. Savukārt R.Blūmanis sola sagādāt dekoratīvās vāzes, kas varētu zālienu norobežot gaumīgāk.

Plašāk - 5.marta Zemgales Ziņās.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra