Uzņēmums Vitronic Baltica un partneri uzstādījis fotoradarus četrās jaunās vietās – stacionārās ātruma mērīšanas iekārtas uzstādītas divās vietās Salaspilī un divās – Garkalnē.

Salaspilī uzstādītās iekārtas jau nodotas ekspluatācijā Valsts Policijai (VP). Līdz ar to patlaban uz Latvijas ceļiem darbojas 25 stacionārie fotoradari.

Saskaņā ar līgumu Vitronic Baltica un partneri jāpiegādā un jāuzstāda 160 stacionārie fotoradari, no kuriem 100 ir ar mērierīcēm un 60 – tukši ietvari, un jānodrošina 30 pārvietojamo iekārtu darbība.

DB jau rakstīja, ka jūlija beigās var tikt lauzts līgums ar radaru nodrošinātāju Vitronic Baltica un partneri. Tas var notikt tādā gadījumā, ja kompānija divu mēnešu laikā nenovērsīs trūkumus radaru jomā. 23. maijā VP konstatēja, ka stacionārie fotoradari nav uzstādīti tādā daudzumā, kā to paredz līgums, tāpēc dienu vēlāk - 24. maijā VP priekšnieks Ints Ķuzis uzņēmumam Vitronic Baltica un partneri nosūtīja otro brīdinājumu, kas turpina janvārī iesākto līguma laušanas procedūru. «Tas paredz, ka divu mēnešu laikā komersantam jānovērš trūkumi un jāizpilda līgumsaistības. Konkrētas sankcijas līguma laušanas gadījumā līgumā nav noteiktas, iesaistītās puses ir atbildīgas par nodarītajiem zaudējumiem,» DB iepriekš skaidroja VP Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Lita Juberte. «Iekšlietu ministriju neapmierina līguma izpildes gaita. No izpildītāju puses līgumā paredzētie darbi netiek veikti ne noteiktajos termiņos, ne arī paredzētajā apjomā,» DB pauda Iekšlietu ministrijas Administratīvā departamenta Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists Māris Zariņš.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra