AS Rīgas siltums (RS) siltumenerģijas tarifs no šā gada 1.aprīļa paliks nemainīgi zems un būs tāds pats kā martā, proti, 53,68 EUR/MWh bez PVN. Siltumenerģijas tarifs šī gada aprīlī ir par 5% mazāks, nekā pērnā gada aprīlī, informē RS pārstāve Linda Rence.

Siltumenerģijas tarifs aprīlī Rīgā ir arī zemākais Baltijas valstu galvaspilsētu vidū. Tas ir par 18% mazāks nekā Viļņā un par 14% mazāks, salīdzinot ar apstiprināto siltumenerģijas tarifu Tallinā.

Savukārt maijā sagaidāms, ka siltumenerģijas tarifs nemainīsies, bet iespējams jūnijā tas atkal varētu sarukt par 1,7%, salīdzinot ar aprīli, un būs 52,76 EUR/MWh bez PVN.

Siltumenerģijas tarifs aprīlī, prognozes maijam un jūnijam noteiktas, pamatojoties uz akciju sabiedrības Latvijas Gāze šī gada 10.aprīlī publicēto paziņojumu Latvijas Republikas oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis - par dabasgāzes tirdzniecības cenu 256,12 EUR/tūkst.nm3 aprīlī un prognoze maijam. Savukārt jūnijā prognozēts, ka dabasgāzes tirdzniecības cena samazināsies un būs 249,00 EUR/tūkst.nm3
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra